Szczegóły oferty

Łomianki

Łomianki

Działka - sprzedaż 990 000 PLN 1 163,34PLN/m2
 / 851 m2  Dodaj do Notatnika Wyślij Drukuj

Wyślij znajomemu


 
Działka budowlana w jednym z najbardziej pożądanych miejsc w Łomiankach - Dąbrowa Leśna Kształtny prostokąt o wymiarach 25 x 34 m. Wszystkie media na ulicy. Dogodny dojazd asfaltową ulicą. Działka ogrodzona, porośnięta starodrzewem. MPZP przewiduje jako podstawowe przeznaczenie terenu: - zabudowę mieszkaniową jednorodzinną wolnostojącą, - maksymalna wysokość dla budynków mieszkalnych ze stromym dachem – 9,5 m, z dachem płaskim - 7 m, dla garaży i budynków gospodarczych – 6 m. Intensywność zabudowy w przedziale od 0,05 do 0,5, - maksymalna powierzchnia zabudowy - 25%, - minimalny udział procentowy powierzchni biologicznie czynnej - 70%,
Do centrum Warszawy jedynie 17 kilometrów. Blisko przystanek autobusowy z którego można dojechać do metra Młociny. W pobliżu sklep spożywczy centrum handlowe. W okolicy znajduje się nowoczesna szkoła podstawowa oraz kilka przedszkoli. Doskonały dostęp do terenów rekreacyjnych i szlaków turystycznych w Puszczy Kampinoskiej. Serdecznie zapraszam do kontaktu w celu uzyskania większej ilości informacji lub umówienia się na prezentację działki. To wyjątkowa okazja, nie przegap jej!
Więcej informacji udzielę telefonicznie, pod nr telefonu 500 000 546.
Lokalizacja oferty

Hanna Święcka

Kontakt


Administratorem danych osobowych wskazanych w powyższym formularzu jest Biuro Obrotu Nieruchomościami KORAB z siedzibą w Łomianki (05-092) przy Wiślana 49. Dane podawane są dobrowolnie, a ich przetwarzanie odbywa się wyłącznie w celu udzielenia odpowiedzi na kierowane za pomocą formularza zapytanie. Informujemy o przysługującym Państwu prawie dostępu do treści danych oraz prawie ich poprawiania, zgodnie z ustawą z dnia 29 sierpnia 1997 r. o ochronie danych osobowych (t.j. Dz. U. z 2014 poz. 1182).