Szczegóły oferty

Łomianki Dolne, Blisko Centrum

Łomianki Dolne, Blisko Centrum

Dom - sprzedaż 1 410 000 PLN 6 558,14PLN/m2
215 m2  Pokoje: 4 2001 Dodaj do Notatnika Wyślij Drukuj

Wyślij znajomemu


 
Skrajny segment na zamkniętym osiedlu. Budynek wykończony z wielką starannością, materiałami dobrej jakości. Podłogi wyłożone drewnem egzotycznym. W kuchni, jadalni i pokoju kąpielowym terakota z ogrzewaniem podłogowym, ściany wyłożone płytami marmurowymi. Dom wygodny, funkcjonalny. Podłączony jest do wody miejskiej i kanalizacji. W 2019 roku zainstalowana została fotowoltaika o mocy 4.575 kW. Jest to instalacja rozliczana na "starych" korzystniejszych zasadach (przelicznik 0,8). Dom posiada własne ogrzewanie gazowe z dwufunkcyjnego pieca firmy "Buderus". Zainstalowany jest tez system odkamieniania wody, oraz system odwróconej osmozy - osobny kran w kuchni. Jest też instalacja przeciwwłamaniowa (Solid Security). Taras i ogródek od strony sąsiadów odgrodzony szpalerem tuj.
Osiedle położone jest blisko centrum z bardzo dobrym dostępem do komunikacji i infrastruktury Łomianek. Blisko do szkoły, sklepów i na bazarek. W pobliżu park miejski z placem zabaw i siłownią plenerową, boisko - "Orlik". ścieżki rowerowe i szlaki turystyczne w Puszczy Kampinoskiej.
PIWNICA
- garaż na 2 samochody parkowane jeden za drugim (brama uchylna na pilota)
- pralnia
- spiżarnia
- kotłownia
- składzik
We wszystkich pomieszczeniach na podłogach jest terakota.
PARTER
To otwarta przestrzeń, na którą składa się:
- dzienna część wypoczynkowa z kominkiem i wyjściem na taras i do ogrodu (24m2)
- część jadalna (14m2)
- otwarta funkcjonalna kuchnia z oknem - w pełni wyposażona w płytę indukcyjną i sprzęt AGD (9m2)
- WC
- przedpokój, oraz klatka schodowa na -
PIĘTRO
- sypialnia z garderobą (13m2+6m2)
- sypialnia (20m2)
- pokój kąpielowy (11,4m2)
PODDASZE - to otwarta przestrzeń pełniąca funkcje dodatkowej sypialni lub biura (32m2)
Cena do rozsądnej negocjacji.
POLECAM
Więcej informacji udzielę telefonicznie, zapraszam na prezentację tej nieruchomości.
Lokalizacja oferty

Hanna Święcka

Kontakt


Administratorem danych osobowych wskazanych w powyższym formularzu jest Biuro Obrotu Nieruchomościami KORAB z siedzibą w Łomianki (05-092) przy Wiślana 49. Dane podawane są dobrowolnie, a ich przetwarzanie odbywa się wyłącznie w celu udzielenia odpowiedzi na kierowane za pomocą formularza zapytanie. Informujemy o przysługującym Państwu prawie dostępu do treści danych oraz prawie ich poprawiania, zgodnie z ustawą z dnia 29 sierpnia 1997 r. o ochronie danych osobowych (t.j. Dz. U. z 2014 poz. 1182).