Kariera w nieruchomościach

Praca w zawodzie agenta nieruchomości  to atrakcyjna praca z ludźmi, mogąca dostarczyć satysfakcji nie tylko ekonomicznej. Codziennie poznając coraz to nowe osoby uczysz się rozpoznawać ich potrzeby, system wartości. Uczysz się słuchać i rozwiązywać ich problemy. Jeżeli jesteś osobą otwartą, która potrafi łatwo nawiązywać kontakty z ludźmi, nie boi się nowych wyzwań oraz umie organizować sobie czas pracy … Ta praca jest dla Ciebie!!!

Jeśli nie masz pojęcia na czym polega praca agenta nieruchomości proponujemy Tobie odbycie pond 70 godzinnego internetowego szkolenia , które możesz odbyć w domu przygotowując się do pracy. Kurs ten pomoże Tobie zdobyć pewność siebie w rozmowach z klientem a zakres wiedzy da pojecie o najważniejszych aspektach prawnych i organizacyjnych.

Jeśli zwiążesz swoją przyszłość z naszą firmą zwrócimy Tobie z nawiązką koszty jakie poniesiesz na naukę rekomendowanych szkoleń w tym tego podstawowego. Jeśli zrezygnujesz ………no cóż, zyskasz zarys bardzo ważnej wiedzy przydatnej na co dzień w życiu.

Dlaczego powinieneś przejść szkolenie podstawowe samodzielnie i na własny koszt? Niewiele jest osób w firmach, które mają czas w tym zawodzie na wdrażanie w podstawowe meandry pracy, szczególnie że wiele osób oczekuje w swoich wyobrażeniach wiedzy w „pigułce” co jest niemożliwe. Do tego odbycie tego niedrogiego kursu świadczy o twojej motywacji i umiejętności podejmowania nowych wyzwań. Taką postawę doceniamy i promujemy.

Aby jednak otrzymać skierowanie na szkolenie z gwarancją zakresu i ceny skontaktuj się z nami i umów się na spotkanie zapoznawcze na którym porozmawiamy o twoich potrzebach.

Twoje zadanie w firmie polegać będzie na poszukiwaniu ofert nieruchomości, nawiązywaniu relacji z ich właścicielami oraz na przygotowaniu ofert do sprzedaży lub wynajmu. W następnym etapie nauczymy Cię jakie propozycje oferować klientom poszukującym zgodnie ze standardami obowiązującymi w branży. Pierwsze miesiące będziesz pracował z bardziej doświadczonymi kolegami i pod ich skrzydłami.

Wymagania dodatkowe jakie mamy to własna działalność (umowa zlecenie), entuzjazm i żyłka handlowca.

Napisz do nas na e-mail  p.myslinski@korab.org.pl

link do szkoleń