O nas

Działamy na rynku nieruchomości nieprzerwanie od 1994r. Od tego czasu zdobyliśmy olbrzymie doświadczenie oraz zaufanie Naszych klientów o czym świadczą liczne rekomendacje. Specjalizujemy się w rynku warszawskim oraz w jego północnej części (Łomianki i okolice Puszczy Kampinoskiej). Każdy klient, prócz miłej i kompetentnej obsługi, znajdzie u nas największą bazę domów, działek i mieszkań. W ramach SWO (Systemu Wymiany Ofert) współpracujemy w większością firm tego typu co pozwala na obsługę klientów kompleksowo w jednym miejscu.

Prócz pośrednictwa w obrocie nieruchomościami, doradzamy w procesie inwestycyjnym oraz kredytach dla nieruchomości. Pomagamy również przy odzyskiwaniu nieruchomości, wycenie oraz zarządzaniu. Rozwiązujemy skomplikowane i zagmatwane zagadnienia własnościowe i finansowe. Doradzamy w zakresie hipoteki odwróconej.

Wyróżnia nas fakt, że każda przyjęta przez nas nieruchomość jest dokładnie analizowana i sprawdzana już na etapie przyjęcia co oszczędza czas poszukującego już na etapie zainteresowania.