Szczegóły oferty

Nowe Olszyny

Nowe Olszyny

Obiekt - sprzedaż 9 700 000 PLN 6 466,67PLN/m2
1500 m2  2009 Dodaj do Notatnika Wyślij Drukuj

Wyślij znajomemu


 
Do sprzedaży wyjątkowa, malowniczo położona nieruchomość w stylu staropolskiego dworku wraz pensjonatem wśród mazowieckich lasów i łąk. Dworek oddalony jest zaledwie 40 km od Warszawy w kierunku Płońska.
W skład obiektu wchodzą trzy budynki: dwa budynki mieszkalne ( 318,50 m2 i 191,20 m2) oraz budynek o powierzchni użytkowej 1009 m2 (dom weselny) usytuowane na powierzchni gruntu 3,22 ha na pięknie zalesionym terenie. Jest to miejsce niezwykłe i magiczne, stworzone z dbałością o każdy szczegół.

Dom z salą bankietową to niezwykle stylowe, klimatyzowane wnętrza, które zachwycają elegancją i przepychem. Dom ten wyposażony jest w pokoje sypialne, każdy z łazienką (w tym apartament dla pary z wanną i prywatną łazienką), pięknie urządzone, stylowe toalety dla gości -oddzielnie damska i męska, jak również profesjonalne zaplecze kuchni przygotowane do cateringu oraz recepcję. Ponadto na poddaszu budynku znajduje się apartament dwupokojowy z garderobą i sypialnią z oddzielnym prywatnym wejściem dla właściciela lub zarządcy nieruchomości. Fontanna przed głównym wejściem tworzy niezwykle romantyczny klimat.

Kolejnym budynkiem usytuowanym na tym gruncie nieopodal "dworku" jest budynek mieszkalny pełniący obecnie funkcję pensjonatu z pokojami dla gości wyposażonymi także w prywatne łazienki. Na posesji znajduje się odkryty basen, kort tenisowy, sala bilardowa i sauna. Miejsce stworzone do zamieszkania lub organizowania mniejszych imprez okolicznościowych, eventów etc. W trzecim budynku znajdują się także pokoje gościnne.

Nieruchomość otulona lasem i łąkami. Przepięknie zadbany ogród tworzy zachwycająca zieleń. Po ogrodzie przechadzają się dumnie pawie. Posesja jest ogrodzona, dwie bramy wjazdowe oraz parkingi.

Obiekt z ogromnym potencjałem biznesowym: miejsce stylowych, eleganckich przyjęć weselnych, mogą tutaj być organizowane plenerowe uroczystości ślubne (wybudowano na tą okoliczność specjalną altanę), miejsce do organizowania imprez okolicznościowych, eventów, wydarzeń firmowych i prywatnych itp.

Dysponujemy dokumentacją techniczną, architektoniczną oraz zdjęciową i filmową.

Po więcej szczegółowych informacji na temat tej nietuzinkowej nieruchomości zapraszam do kontaktu.
Marcin Modzelewski
tel. 501 273 999

Marcin Modzelewski

Kontakt


Administratorem danych osobowych wskazanych w powyższym formularzu jest Biuro Obrotu Nieruchomościami KORAB z siedzibą w Łomianki (05-092) przy Wiślana 49. Dane podawane są dobrowolnie, a ich przetwarzanie odbywa się wyłącznie w celu udzielenia odpowiedzi na kierowane za pomocą formularza zapytanie. Informujemy o przysługującym Państwu prawie dostępu do treści danych oraz prawie ich poprawiania, zgodnie z ustawą z dnia 29 sierpnia 1997 r. o ochronie danych osobowych (t.j. Dz. U. z 2014 poz. 1182).