Szczegóły oferty

Warszawa, Bielany, ul. Starej Baśni

Warszawa, Bielany, ul. Starej Baśni

Mieszkanie - wynajem 2 200 PLN 78,57PLN/m2
28 m2  Pokoje: 1 1970 Dodaj do Notatnika Wyślij Drukuj

Wyślij znajomemu


 
Do wynajęcia 1-pokojowe mieszkanie na Starych Bielanach. Otoczone zielenią, zadbane i bezpieczne osiedle. Lokal o powierzchni 28 m2 w skład, którego wchodzi: 1 pokój, kuchnia w aneksie ,łazienka z prysznicem oraz przedpokój. Z pokoju wyjście na balkon z widokiem na panoramę miasta. Mieszkanie zadbane, umeblowane i wyposażone w podstawowy sprzęt AGD, gotowe do zamieszkania , bez dodatkowych nakładów finansowych. Lokal usytuowany jest na dziesiątym piętrze w budynku z dwiema nowymi windami. Klatka schodowa po remoncie. Do dyspozycji piwnica. W budynku znajduje się pomieszczenie na rowery. .Miejsca parkingowe dostępne dla mieszkańców na pobliskim parkingu osiedlowym za szlabanem.
Bardzo dobra komunikacja : kilka kroków od bloku przystanki autobusowy i tramwajowy ,do stacji metra "Stare Bielany" 15 minut piechotą. W pobliżu tereny przeznaczone na rekreację ,szkoły, przedszkola, sklepy: E.LECLERC, Biedronka, LIDL, bazar Wolumen.

Zapraszam do kontaktu.
Marcin Modzelewski
tel.501 273 999
Lokalizacja oferty

Marcin Modzelewski

Kontakt


Administratorem danych osobowych wskazanych w powyższym formularzu jest Biuro Obrotu Nieruchomościami KORAB z siedzibą w Łomianki (05-092) przy Wiślana 49. Dane podawane są dobrowolnie, a ich przetwarzanie odbywa się wyłącznie w celu udzielenia odpowiedzi na kierowane za pomocą formularza zapytanie. Informujemy o przysługującym Państwu prawie dostępu do treści danych oraz prawie ich poprawiania, zgodnie z ustawą z dnia 29 sierpnia 1997 r. o ochronie danych osobowych (t.j. Dz. U. z 2014 poz. 1182).