Szczegóły oferty

Warszawa, Żoliborz, Stary Żoliborz

Warszawa, Żoliborz, Stary Żoliborz

Mieszkanie - sprzedaż 2 400 000 PLN 24 096,39PLN/m2
99.6 m2  Pokoje: 3 1928 Dodaj do Notatnika Wyślij Drukuj

Wyślij znajomemu


 
Wyjątkowy apartament o powierzchni 100 m2 usytuowany w pięknie wyremontowanej kamienicy z 1928 r. na Starym Żoliborzu, zaledwie 200 m od Cytadeli.
Mieszkanie po generalnym remoncie z wykorzystaniem najwyższej jakości materiałów. Wymienione wszystkie instalacje. Apartament posiada dwie eleganckie łazienki, trzy przestronne , doskonale doświetlone pokoje, otwartą na salon kuchnię. Wysokość pomieszczeń 300 cm .Z lokalem graniczy duży schowek (3 m2) na rowery lub inny sprzęt sportowy. Do mieszkania przynależy również przestronny lokal w piwnicy o powierzchni 13 m2.Widok z okien na zielone patio i na Plac Inwalidów.
Klatka schodowa po remoncie, przestronna z szerokimi schodami.Kamienica po odrestaurowaniu elewacji i dachu.
Wejście na teren poprzez wewnętrzne patio. Posesja chroniona domofonem, brama wjazdowa na pilota.
Spółdzielcze własnościowe prawo z Księgą Wieczystą.


Z ogromną przyjemnością zaprezentuję Państwu ten Apartament.
Zapraszam do kontaktu
Lokalizacja oferty

Marcin Modzelewski

Kontakt


Administratorem danych osobowych wskazanych w powyższym formularzu jest Biuro Obrotu Nieruchomościami KORAB z siedzibą w Łomianki (05-092) przy Wiślana 49. Dane podawane są dobrowolnie, a ich przetwarzanie odbywa się wyłącznie w celu udzielenia odpowiedzi na kierowane za pomocą formularza zapytanie. Informujemy o przysługującym Państwu prawie dostępu do treści danych oraz prawie ich poprawiania, zgodnie z ustawą z dnia 29 sierpnia 1997 r. o ochronie danych osobowych (t.j. Dz. U. z 2014 poz. 1182).