Szczegóły oferty

Warszawa, Wola, ul. Marcina Kasprzaka

Warszawa, Wola, ul. Marcina Kasprzaka

Mieszkanie - sprzedaż 1 020 000 PLN 14 206,13PLN/m2
71.8 m2  Pokoje: 3 1958 Dodaj do Notatnika Wyślij Drukuj

Wyślij znajomemu


 
Dwupoziomowe mieszkanie o powierzchni 71,8 m2 usytuowane na czwartym, ostatnim piętrze budynku przy ulicy Kasprzaka. Dolny poziom mieszkania (ok 51m2, wys.2,85 m) obejmuje: przestronny salon z jadalnią i wyjściem na loggię, pokój wypoczynkowy, widną kuchnię, łazienkę z wanną oraz przedpokój. Górny poziom to ok 20 m2 powierzchni użytkowej (wys.1,9m),funkcjonalnie zagospodarowanej jako sypialnia oraz dwie garderoby. Poziomy łączy konstrukcja stalowo drewnianych schodów. Mieszkanie jest doskonale doświetlone, z okien roztacza się widok na okoliczną zabudowę mieszkalną oraz otaczającą ją zieleń. Układ funkcjonalny pomieszczeń sprawia, że mieszkanie jest bardzo wygodne w użytkowaniu i pozwala na wiele możliwości zaaranżowania przestrzeni. Wydzielona strefa parkowania dla mieszkańców przy ulicy. Budynek ocieplony, nowa elewacja.
W najbliższej okolicy skwer, szkoły, przedszkola ,sklepy, restauracje, szpital, apteka. Bardzo dobra komunikacja: 12 minut piechotą do stacji Metro Płocka 9 minut do stacji Rondo Daszyńskiego ,4 minuty do najbliższego przystanku autobusowego.
Status prawny:
- spółdzielcze własnościowe prawo do lokalu z Księgą Wieczystą. Możliwość kredytowania.

Zapraszam do kontaktu
Marcin Modzelewski
tel. 501 273 999
Lokalizacja oferty

Marcin Modzelewski

Kontakt


Administratorem danych osobowych wskazanych w powyższym formularzu jest Biuro Obrotu Nieruchomościami KORAB z siedzibą w Łomianki (05-092) przy Wiślana 49. Dane podawane są dobrowolnie, a ich przetwarzanie odbywa się wyłącznie w celu udzielenia odpowiedzi na kierowane za pomocą formularza zapytanie. Informujemy o przysługującym Państwu prawie dostępu do treści danych oraz prawie ich poprawiania, zgodnie z ustawą z dnia 29 sierpnia 1997 r. o ochronie danych osobowych (t.j. Dz. U. z 2014 poz. 1182).