Szczegóły oferty

Warszawa, Bielany, Pasymska

Warszawa, Bielany, Pasymska

Mieszkanie - sprzedaż 3 500 000 PLN 19 886,36PLN/m2
176 m2  Pokoje: 4 2014 Dodaj do Notatnika Wyślij Drukuj

Wyślij znajomemu


 
Do sprzedaży apartament usytuowany na kameralnym, dozorowanym, z consierge, osiedlu New Hill Park na warszawskich Młocinach. Osiedle to składa się z budynków 4-kondygnacyjnych . W każdym z nich są tylko 4 apartamenty dwupoziomowe: dwa na dole z ogródkami i dwa na górze z dużymi tarasami i loggiami . Do każdego apartamentu należą dwa miejsca parkingowe w garażu podziemnym pod budynkiem i komórka lokatorska . Oferowany apartament jest położony na górze, na 2 i 3 piętrze w budynku narożnym, w najbardziej atrakcyjnej części osiedla, z racji na bezpośrednie sąsiedztwo zespołu parkowego Dębów Młocińskich , będących naturalną, zieloną otuliną okolicznej niskiej zabudowy, podlegającą ochronie. Lokalizacja apartamentu na osiedlu jest jedną z najbardziej atrakcyjnych jeśli nie najlepszą , ponieważ usytuowanie zapewnia maksymalną kameralność i bezpośrednie sąsiedztwo przyrody, z tarasu zaś roztacza się perspektywa lasu Młocińskiego i terenów nadwiślańskich, przy jednoczesnym minimalnym sąsiedztwie okien innych apartamentów.

Układ przestrzenny stanu deweloperskiego został generalnie przeprojektowany w celu stworzenia dużych, funkcjonalnych pomieszczeń. Część wspólna- dzienna, integruje , ale jednocześnie dwie niezależne sypialnie z wewnętrznymi łazienkami i garderobami, położone na dwóch różnych kondygnacjach, zapewniają pełną prywatność.
Na dolnej kondygnacji apartamentu znajduje się strefa wejścia z miejscem na dużą szafę , salon z aneksem jadalni oraz otwartą kuchnią. Z salonu jest wyjście na dużą loggię z widokiem na las. Ponadto na dole zlokalizowana jest jedna z sypialni typu master bedroom - z wydzieloną szklanymi ścianami własną, wewnętrzną łazienką, WC gościnny oraz pomieszczenie gospodarcze – pralnia. Na piętro prowadzą, wzdłuż betonowej ściany w salonie, jednobiegowe schody. Na piętrze zlokalizowano drugą sypialnię typu master bedroom z wewnętrzną łazienką i garderobą oddzieloną od sypialni szklaną ścianą , gabinet oraz łazienkę dostępną z korytarza. Z górnej kondygnacji jest wyjście na 64 -metrowy taras, z którego rozlega się nieograniczony widok ponad niską okoliczną zabudową . Taras jest podzielony na część utwardzoną olejowanymi deskami z drewna egzotycznego oraz część zieloną z trawnikiem i roślinami ozdobnymi. Część zielona tarasu jest podlewana automatycznie i koszona przez serwis ogrodniczy osiedla . Przy wyjściu na taras zaprojektowano kuchnię letnią.

Minimalistyczne wnętrza apartamentu zaprojektowane są w jednorodnej stylistyce opartej na nowoczesnych rozwiązaniach zarówno przestrzennych jak i materiałowych.
W salonie dwukondygnacyjna ściana przy schodach wyłożona jest wielkoformatowymi płytami betonowymi, ściana w jadalni ,gabinecie i garderobie wyłożona skórą Veritgo Grey Alphenberg, ściana z TV w salonie, hol i korytarz na piętrze wyłożone płytami Akryl Griggio połysk. W salonie, ciągu komunikacyjnym oraz w gabinecie zastosowano deskę barlinecką dąb corriander piccolo, okładzina schodów- deska dąb szczotkowany .
W sypialniach podłogi wyłożone są grubą wykładziną KOMFORT.
W wszystkich łazienkach jest ta sama kolorystyka. Zastosowano najwyższej klasy gres, glazurę, armaturę Tres, ceramikę łazienkową Roca, kabiny brodzikowe i drzwi wykonane na indywidualne zamówienie.
Zabudowa kuchni składa się dwóch części: wysokiej zabudowy oraz półwyspu dzielącego kuchnię na dwie strefy. Półwysep wykonany w dębowym fornirze z blatem z czarnego granitu. W zabudowie wysokiej wbudowana została kawiarka i szuflada grzewcza oraz piekarnik, lodówka i osobna zamrażarka. Część niska zawiera płytę indukcyjna i zmywarkę .Sprzęt kuchenny firmy Siemens i Liebherr.
Apartament wyposażony jest w nowoczesne , niewidoczne, aluminiowe drzwi PIU DESIGN, instalację domu inteligentnego systemu DELTA DORE, klimatyzację, grzejniki kanałowe firmy JAGA .

Architektura krajobrazu utrzymana przez ogrodnika w doskonałym porządku.
W bliskim otoczeniu pełna miejska infrastruktura.
Serdecznie zapraszam na prezentację.

Marcin Modzelewski
tel. 501 273 999
Lokalizacja oferty

Marcin Modzelewski

Kontakt


Administratorem danych osobowych wskazanych w powyższym formularzu jest Biuro Obrotu Nieruchomościami KORAB z siedzibą w Łomianki (05-092) przy Wiślana 49. Dane podawane są dobrowolnie, a ich przetwarzanie odbywa się wyłącznie w celu udzielenia odpowiedzi na kierowane za pomocą formularza zapytanie. Informujemy o przysługującym Państwu prawie dostępu do treści danych oraz prawie ich poprawiania, zgodnie z ustawą z dnia 29 sierpnia 1997 r. o ochronie danych osobowych (t.j. Dz. U. z 2014 poz. 1182).