Szczegóły oferty

Warszawa, Śródmieście, Znakomita lokalizacja - ŚCISŁE CENTRUM! UL. Emilii Plater

Warszawa, Śródmieście, Znakomita lokalizacja - ŚCISŁE CENTRUM! UL. Emilii Plater

Lokal - wynajem 8 564,77 PLN 80,31PLN/m2
106.64 m2  1993 Dodaj do Notatnika Wyślij Drukuj

Wyślij znajomemu


 
Warsaw Corporate Center to doskonale zlokalizowany biurowiec w samym sercu biznesowego centrum Warszawy, u zbiegu ulic Emilii Plater i Nowogrodzkiej, w bezpośrednim sąsiedztwie Hotelu Marriott - najbardziej rozpoznawalnym po Pałacu Kultury i Nauki obiekcie stolicy.
Do Warsaw Corporate łatwo dotrzeć każdym środkiem transportu. W odległości 150 metrów przebiegają liczne linie tramwajowe i trasy autobusów, a spacer do stacji Metro Centrum czy dworca Centralnego zajmuje nie więcej niż 5 minut. Okolica obfituje w restauracje, bary, sklepy i szereg punktów usługowych.
Biurowiec został wybudowany w 1993 r. i jako jeden z pierwszych prestiżowych budynków biurowych w Polsce od początku przyciągał wielu wymagających najemców. Po gruntowej modernizacji nadal jest siedzibą najbardziej znanych w Europie i na świecie firm i marek.
Elegancki charakter nadaje budynkowi nowoczesna fasada wykończona szkłem, stalą i granitem. Wnętrza ocieplają elementy z drewna i marmuru. Budynek posiada trzy szybkobieżne nowoczesne windy. Całodobowa ochrona oraz system monitoringu zapewnia bezpieczeństwo ludziom, sprzętom, dokumentacji i danym klientów.
Kameralny, nieprzytłaczający wielkością charakter budynku, przemyślane rozplanowanie pomieszczeń wewnątrz obiektu, trwałość i użyteczność - zapewniają komfort pracy i sprawną obsługę klientów. Efektywne wykorzystanie przestrzeni, doskonały dostęp do światła dziennego, połączenie funkcjonalności, innowacyjności oraz jakości stanowią wizytówkę obiektu.
Wyposażenie:
-ogrzewanie, wentylacja i klimatyzacja w systemie VAV
-podwieszany sufit
-oświetlenie 500 lux
-okablowanie elektryczne
-okablowanie telefoniczne
-internet
-wykładziny podłogowe w płytkach
-system przeciwpożarowy(SAP, DSO, instalacja tryskaczowa)
-system CCTV
-trzy windy

Dodatkowe opłaty:
-koszty eksploatacyjne - 21,5 zł/ 1 m2
-zużycie energii cieplnej - 1,12/ 1 m2
-zużycie wody (wraz ze ściekami) - 0,37/ 1 m2
-zużycie energii elektrycznej - 0,40/ 1 kWh (według rzeczywistego zużycia)
Miejsce Parkingowe - 180, 00 €/miesięcznie (Miejsca parkingowe znajdują się w budynku Roma Office Center - odległość ok. 100-150 m- w garażu podziemnym z kontrola dostępu.

Zapraszam na prezentację.
Lokalizacja oferty

Marcin Modzelewski

Kontakt


Administratorem danych osobowych wskazanych w powyższym formularzu jest Biuro Obrotu Nieruchomościami KORAB z siedzibą w Łomianki (05-092) przy Wiślana 49. Dane podawane są dobrowolnie, a ich przetwarzanie odbywa się wyłącznie w celu udzielenia odpowiedzi na kierowane za pomocą formularza zapytanie. Informujemy o przysługującym Państwu prawie dostępu do treści danych oraz prawie ich poprawiania, zgodnie z ustawą z dnia 29 sierpnia 1997 r. o ochronie danych osobowych (t.j. Dz. U. z 2014 poz. 1182).