Szczegóły oferty

Warszawa, Bemowo, ul. Budy

Warszawa, Bemowo, ul. Budy

Mieszkanie - wynajem 1 800 PLN 58,06PLN/m2
31 m2  Pokoje: 1 2004 Dodaj do Notatnika Wyślij Drukuj

Wyślij znajomemu


 
Do wynajmu wygodne, 1- pokojowe mieszkanie o powierzchni 31 m2. Mieszkanie znajduje się na 6 piętrze budynku 9-piętrowego na Bemowie. Mieszkanie jest przyjemnie umeblowane, przygotowane do zamieszkania. Kuchnia widna , umeblowana i wyposażona w niezbędny sprzęt AGD.
Łazienka z wanną, wyposażona w pralkę. Do dyspozycji najemcy miejsce parkingowe w cenie najmu. Osiedle zamknięte, strzeżone i monitorowane.
Bardzo dobra komunikacja - do stacji metra Bemowo 8 minut piechotą, do przystanku autobusowego 5 minut przystanek autobusowy.
W najbliższej okolicy szkoły, przedszkola, restauracje, liczne sklepy, Teatr, apteka , centrum handlowe Wola Park.

Cena wynajmu 1800 zł z miejscem parkingowym w garażu podziemnym. Dodatkowo czynsz administracyjny 700 zł i opłaty za media.

Zapraszam do kontaktu.
Marcin Modzelewski
tel. 501 273 999
Lokalizacja oferty

Marcin Modzelewski

Kontakt


Administratorem danych osobowych wskazanych w powyższym formularzu jest Biuro Obrotu Nieruchomościami KORAB z siedzibą w Łomianki (05-092) przy Wiślana 49. Dane podawane są dobrowolnie, a ich przetwarzanie odbywa się wyłącznie w celu udzielenia odpowiedzi na kierowane za pomocą formularza zapytanie. Informujemy o przysługującym Państwu prawie dostępu do treści danych oraz prawie ich poprawiania, zgodnie z ustawą z dnia 29 sierpnia 1997 r. o ochronie danych osobowych (t.j. Dz. U. z 2014 poz. 1182).