Szczegóły oferty

Warszawa, Żoliborz, ul. Adama Mickiewicza

Warszawa, Żoliborz, ul. Adama Mickiewicza

Mieszkanie - wynajem 3 000 PLN 57,14PLN/m2
52.5 m2  Pokoje: 2 1933 Dodaj do Notatnika Wyślij Drukuj

Wyślij znajomemu


 
Do wynajmu wygodne 2- pokojowe mieszkanie o powierzchni 52,5 m2 zlokalizowane na Starym Żoliborzu kilka minut od stacji metra Pl. WILSONA. Mieszkanie obejmuje: salon, sypialnię, oddzielną ,widną kuchnię, łazienkę i przedpokój. Lokal jest gotowy do zamieszkania, wyposażony w meble i niezbędny sprzęt AGD. Łazienka z prysznicem wyposażona w pralkę.
Mieszkanie zlokalizowane jest w doskonałym punkcie komunikacyjnym: 500 m do stacji metra Pl. Wilsona, w pobliżu przystanek autobusowy i tramwajowy.
Nieruchomość znajduje się w otoczeniu wielu parków i skwerów, w pobliżu Kino Wisła, Teatr Komedia, restauracje i urocze kawiarnie, Centrum Handlowe Westfield Arkadia.

Miesięczny koszt najmu wynosi 3.000 zł. plus czynsz administracyjny w zależności od liczby osób zamieszkujących, odpowiednio dla 1 os. 440 zł, dla 2 os. 711 zł. Dodatkowo opłaty za media (prąd, gaz).

Serdecznie zapraszam na prezentację

Marcin Modzelewski
tel.501 273 999
Lokalizacja oferty

Marcin Modzelewski

Kontakt


Administratorem danych osobowych wskazanych w powyższym formularzu jest Biuro Obrotu Nieruchomościami KORAB z siedzibą w Łomianki (05-092) przy Wiślana 49. Dane podawane są dobrowolnie, a ich przetwarzanie odbywa się wyłącznie w celu udzielenia odpowiedzi na kierowane za pomocą formularza zapytanie. Informujemy o przysługującym Państwu prawie dostępu do treści danych oraz prawie ich poprawiania, zgodnie z ustawą z dnia 29 sierpnia 1997 r. o ochronie danych osobowych (t.j. Dz. U. z 2014 poz. 1182).