Szczegóły oferty

Dąbrowa, Dąbrowa

Dąbrowa, Dąbrowa

Dom - sprzedaż 1 680 000 PLN 9 333,33PLN/m2
180 m2  Pokoje: 5 1970 Dodaj do Notatnika Wyślij Drukuj

Wyślij znajomemu


 
Przestronny piętrowy dom 180 m² z 3 sypialniami w cichej i zielonej części Dąbrowy w Łomiankach na dużej działce 1600m2. Dodatkowo do nieruchomości przynależy 300m2 działki-droga.
Do domu wchodzimy poprzez niewielki wiatrołap oraz przedpokój, łącznie ok 6m2, z którego przechodzimy do pomieszczeń usytuowanych na parterze jak również poprzez schody na piętro.
Na parterze mieści się reprezentacyjny salon 32m2, spora kuchnia 14m2 z bezpośrednim przejściem do jadalni ok 15m2. Do jadalnia oraz salonu przynależy duży taras, ogród zimowy o powierzchni ok 20m2. Na parterze znajduje się również łazienka ok 4m2 z wanną.
Góra domu to 3 sypialnie oraz łazienka. Sypialnia główna to przestronny, bardzo klimatyczny pokój o powierzchni 32m2 z wejściem bezpośrednim na taras 20m2. Dwie dodatkowe sypialnie mają powierzchnie po 14m2 każda. Łazienka wyposażona jest w kabinę prysznicową i posiada powierzchnię 6m2
Dom jest do odświeżenia, podłoga w salonie i sypialniach wyłożona jest zabytkową z XIX wieku drewnianą mozaiką.
Dom ulokowany jest na dużej, foremnej (42mx40m) działce z dużymi drzewami oraz kwitnącymi w lecie krzewami. Cisza i spokój a jednocześnie bardzo blisko do Warszawy, w pobliżu pełna infrastruktura miejska Łomianek, szkoły, sklepy, galeria Łomianki, autobusy miejskie. Istotny atut-bliskość lasu, lokalizacja domu zapewnia możliwość spacerowania po lesie, który sąsiaduje z ulicą gdzie ulokowany jest dom. Cena nieruchomości odzwierciedla poziom ofertowych cen działek w tej okolicy.
Zapraszam do kontaktu i oglądania
Lokalizacja oferty

Hanna Święcka

Kontakt


Administratorem danych osobowych wskazanych w powyższym formularzu jest Biuro Obrotu Nieruchomościami KORAB z siedzibą w Łomianki (05-092) przy Wiślana 49. Dane podawane są dobrowolnie, a ich przetwarzanie odbywa się wyłącznie w celu udzielenia odpowiedzi na kierowane za pomocą formularza zapytanie. Informujemy o przysługującym Państwu prawie dostępu do treści danych oraz prawie ich poprawiania, zgodnie z ustawą z dnia 29 sierpnia 1997 r. o ochronie danych osobowych (t.j. Dz. U. z 2014 poz. 1182).