Szczegóły oferty

Janinów

Janinów

Działka - sprzedaż 2 250 000 PLN 144,23PLN/m2
 / 15600 m2  Dodaj do Notatnika Wyślij Drukuj

Wyślij znajomemu


 
Do sprzedaży działka budowlana położona w miejscowości Janinów 6 km od Grodziska Mazowieckiego.
Nieruchomość gruntowa o powierzchni użytkowej wynoszącej 15.600 metrów ( 1,56 ha) to doskonała oferta dla dewelopera pod budowę osiedla domów jednorodzinnych i w zabudowie bliźniaczej.
Jest to również niezwykle atrakcyjna propozycja dla indywidualnego inwestora poszukującego pięknego miejsca na posiadłość.
Na podstawie decyzji Burmistrza Grodziska Mazowieckiego ustalone zostały warunki zabudowy dla inwestycji polegającej na budowie dwóch budynków bliźniaczych i pięciu budynków mieszkalnych jednorodzinnych przewidziane do realizacji na terenie działki.
Decyzja o warunkach zabudowy pozostaje do wglądu dla przyszłego inwestora.
Dojazd do działki drogą gminną.Media (tj. istniejąca sieć wodociągowa, istniejąca sieć kanalizacji sanitarnej, gaz ) w drodze przy działce, prąd na działce.
Najbliższe otoczenie stanowi zabudowa domów jednorodzinnych i bliźniacza.
Nieopodal znajduje się ekskluzywne osiedle Villa Czarny Las oraz liczne tereny rekreacyjne, a także szkoły jazdy konnej.
Działka doskonale skomunikowana, w pobliżu przystanek autobusowy, samochodem można dojechać w 10 minut do Grodziska Mazowieckiego, gdzie znajdują się liczne restauracje, basen wraz z jacuzzi, sauną i zjeżdżalnią, nowoczesna hala widowiskowo – sportowa wraz z planetarium i obserwatorium astronomicznym. Poza tym Egurola Dance Studio - szkoła tańca dla dzieci i dorosłych, piękny park Skarbków wraz z tężnią, tereny rekreacyjno - sportowe Stawy Goliana, Stawy Walczewskiego, gdzie jest wypożyczalnia wielu sprzętów wodnych , ośrodek Kultury z nowoczesną salą kinową. W pobliskim Mszczonowie znajdują się Termy Mszczonów - profesjonalnie wyposażony kompleks basenów, słodkich źródeł termalnych, a w pobliskich Radziejowicach odkryjemy piękny Pałac – Dom Pracy Twórczej wraz z rozległym parkiem. Do szkoły w Grodzisku Mazowieckim lub Adamowiźnie zaledwie 2 km.
Atutem oferowanej nieruchomości jest doskonały dojazd do Warszawy (około 40 minut) autostradą A – 2 i nowo wybudowaną obwodnicą na Radziejowice.


ZAPRASZAM DO KONTAKTU DEVELOPERÓW I PRYWATNYCH INWESTORÓW..

Marcin Modzelewski
tel.501 273 999

Marcin Modzelewski

Kontakt


Administratorem danych osobowych wskazanych w powyższym formularzu jest Biuro Obrotu Nieruchomościami KORAB z siedzibą w Łomianki (05-092) przy Wiślana 49. Dane podawane są dobrowolnie, a ich przetwarzanie odbywa się wyłącznie w celu udzielenia odpowiedzi na kierowane za pomocą formularza zapytanie. Informujemy o przysługującym Państwu prawie dostępu do treści danych oraz prawie ich poprawiania, zgodnie z ustawą z dnia 29 sierpnia 1997 r. o ochronie danych osobowych (t.j. Dz. U. z 2014 poz. 1182).