Szczegóły oferty

Warszawa, Śródmieście, ul. Jasna

Warszawa, Śródmieście, ul. Jasna

Mieszkanie - sprzedaż 920 000 PLN 17 293,23PLN/m2
53.2 m2  Pokoje: 3 1965 Dodaj do Notatnika Wyślij Drukuj

Wyślij znajomemu


 
Prezentujemy trzypokojowe mieszkanie w znakomitej lokalizacji tuż przy Filharmonii Narodowej. Lokal o powierzchni 53,20 m2 znajduje się na 6 piętrze w budynku przy ulicy Jasnej. Mieszkanie składa się trzech pokoi(9+11+17 m2), oddzielnej, widnej kuchni ( 5,68 m2), przedpokoju i łazienki z WC. Mieszkanie z dużym potencjałem aranżacyjnym , przestronne i doskonale doświetlone. Okna po wymianie, na podłodze parkiet dębowy . Klatka schodowa po remoncie.
Atutem mieszkania jest jego atrakcyjna lokalizacja - ścisłe Centrum Warszawy. W okolicy Galeria Centrum ,Park Świętokrzyski ,hotele, restauracje, teatry, wiele budynków biurowych i liczne punkty usługowe.
Mieszkanie doskonale skomunikowane nieopodal stacji metra "Świętokrzyska", liczne autobusy i tramwaje.
To mieszkanie może być odpowiednią ofertą właśnie dla Ciebie, jeśli pragniesz dokonać zyskownej inwestycji lub zamieszkać w centrum Stolicy.


Serdecznie zapraszam do kontaktu
Marcin Modzelewski
tel. 501 273 999
Lokalizacja oferty

Marcin Modzelewski

Kontakt


Administratorem danych osobowych wskazanych w powyższym formularzu jest Biuro Obrotu Nieruchomościami KORAB z siedzibą w Łomianki (05-092) przy Wiślana 49. Dane podawane są dobrowolnie, a ich przetwarzanie odbywa się wyłącznie w celu udzielenia odpowiedzi na kierowane za pomocą formularza zapytanie. Informujemy o przysługującym Państwu prawie dostępu do treści danych oraz prawie ich poprawiania, zgodnie z ustawą z dnia 29 sierpnia 1997 r. o ochronie danych osobowych (t.j. Dz. U. z 2014 poz. 1182).