Szczegóły oferty

Trzcianka, Teren przy rzece

Trzcianka, Teren przy rzece

Działka - sprzedaż 205 000 PLN 68,33PLN/m2
 / 3000 m2  Dodaj do Notatnika Wyślij Drukuj

Wyślij znajomemu


 
Wyjątkowa działka budowlana w uroczej lokalizacji nad rzeką Wilga w miejscowości Trzcianka około 60 km od Warszawy . Działka o powierzchni 3000 m2 w kształcie prostokąta położona około 60 km od Warszawy - czas dojazdu to zaledwie 1 godzina, bardzo wygodny dojazd .Teren ten nie jest objęty działaniem żadnego miejscowego planu zagospodarowania przestrzennego. Według aktualnych warunków zabudowy możliwa jest budowa budynku mieszkalnego jednorodzinnego wolnostojącego z garażem wraz z niezbędną infrastrukturą techniczną i zagospodarowaniem terenu .Do działki doprowadzony jest prąd i woda miejska. W okolicy nowo wybudowane domy całoroczne oraz letnie.
Działka jest jednym z nielicznych miejsc blisko Warszawy gdzie krystalicznie czysta rzeka Wilga, las i dobre sąsiedztwo pozwala na delektowanie się urokami tego miejsca.

Zapraszam do kontaktu

Marcin Modzelewski
tel. 501 273 999
Lokalizacja oferty

Marcin Modzelewski

Kontakt


Administratorem danych osobowych wskazanych w powyższym formularzu jest Biuro Obrotu Nieruchomościami KORAB z siedzibą w Łomianki (05-092) przy Wiślana 49. Dane podawane są dobrowolnie, a ich przetwarzanie odbywa się wyłącznie w celu udzielenia odpowiedzi na kierowane za pomocą formularza zapytanie. Informujemy o przysługującym Państwu prawie dostępu do treści danych oraz prawie ich poprawiania, zgodnie z ustawą z dnia 29 sierpnia 1997 r. o ochronie danych osobowych (t.j. Dz. U. z 2014 poz. 1182).