Szczegóły oferty

Trzcianka, Teren przy rzece

Trzcianka, Teren przy rzece

Działka - sprzedaż 205 000 PLN 68,33PLN/m2
 / 3000 m2  Dodaj do Notatnika Wyślij Drukuj

Wyślij znajomemu


 
Wyjątkowa działka budowlana w uroczej lokalizacji nad rzeką Wilgą w miejscowości Trzcianka około 60 km od Warszawy . Działka o powierzchni 3000 m2 w kształcie prostokąta położona około 60 km od Warszawy - czas dojazdu to zaledwie 1 godzina, bardzo wygodny dojazd .Teren ten nie jest objęty działaniem żadnego miejscowego planu zagospodarowania przestrzennego. Według aktualnych warunków zabudowy możliwa jest budowa budynku mieszkalnego jednorodzinnego wolnostojącego z garażem wraz z niezbędną infrastrukturą techniczną i zagospodarowaniem terenu .Do działki doprowadzony jest prąd i woda miejska. W okolicy nowo wybudowane domy całoroczne oraz letnie.
Działka jest jednym z nielicznych miejsc blisko Warszawy gdzie krystalicznie czysta rzeka Wilga, las i dobre sąsiedztwo pozwala na delektowanie się otoczeniem. Bezpośrednie sąsiedztwo Nadwiślańskiego Obszaru Chronionego Krajobrazu.

Jeśli są Państwo zaineresowani szczegółami oferty zapraszam do kontaktu .Chętnie udzielę wszelkich informacji.
Polecam to urocze miejsce.

Marcin Modzelewski
tel. 501 273 999
Lokalizacja oferty

Marcin Modzelewski

Kontakt


Administratorem danych osobowych wskazanych w powyższym formularzu jest Biuro Obrotu Nieruchomościami KORAB z siedzibą w Łomianki (05-092) przy Wiślana 49. Dane podawane są dobrowolnie, a ich przetwarzanie odbywa się wyłącznie w celu udzielenia odpowiedzi na kierowane za pomocą formularza zapytanie. Informujemy o przysługującym Państwu prawie dostępu do treści danych oraz prawie ich poprawiania, zgodnie z ustawą z dnia 29 sierpnia 1997 r. o ochronie danych osobowych (t.j. Dz. U. z 2014 poz. 1182).