Szczegóły oferty

Benenard

Benenard

Działka - sprzedaż 149 000 PLN 99,33PLN/m2
 / 1500 m2  Dodaj do Notatnika Wyślij Drukuj

Wyślij znajomemu


 
Na sprzedaż działka budowlana 1500 m2 położona we wsi Benenard, gmina Radziejowice, powiat Żyrardów. Teren objęty jest Miejscowym Planem Zagospodarowania Przestrzennego – oznaczonym symbolem - B.MN8. Działka przeznaczona pod zabudowę mieszkaniową jednorodzinną wolnostojącą. Maksymalna wysokość - 2 kondygnacje, w tym poddasze użytkowe. 70% powierzchni musi pozostać biologicznie czynnej. Można na działce pobudować budynek gospodarczy do wysokości 4 metrów, licząc od powierzchni terenu do okapu. Działka położona jest w spokojnym miejscu, przy wewnętrznej ślepej ulicy. W bezpośrednim sąsiedztwie nowa zabudowa. Prąd i wodociąg w drodze przy działce. Kształt działki zbliżony do prostokąta o wymiarach ok. 29 x 52 m. Do Żyrardowa jest ok. 5 km, do ośrodka „Santiago” ok. 5 km, a do basenów termalnych w Mszczonowie ok. 10km. Polecam
Uwaga: można samodzielnie obejrzeć działkę. Zainteresowanym osobom udostępnię mailowo wszelkie informacje o lokalizacji, mapy i dokumentację.

Hanna Święcka

Kontakt


Administratorem danych osobowych wskazanych w powyższym formularzu jest Biuro Obrotu Nieruchomościami KORAB z siedzibą w Łomianki (05-092) przy Wiślana 49. Dane podawane są dobrowolnie, a ich przetwarzanie odbywa się wyłącznie w celu udzielenia odpowiedzi na kierowane za pomocą formularza zapytanie. Informujemy o przysługującym Państwu prawie dostępu do treści danych oraz prawie ich poprawiania, zgodnie z ustawą z dnia 29 sierpnia 1997 r. o ochronie danych osobowych (t.j. Dz. U. z 2014 poz. 1182).