Szczegóły oferty

Krajęczyn

Krajęczyn

Działka - sprzedaż 138 000 PLN 95,50PLN/m2
 / 1445 m2  Dodaj do Notatnika Wyślij Drukuj

Wyślij znajomemu


 
Działka budowlana położona w Nadwkrzańskim Obszarze Chronionego Krajobrazu w miejscowości Krajęczyn jedynie 60 km od Warszawy. Powierzchnia działki to 1445 m2 ,prostokątny kształt o wymiarach 24x59 ,częściowo zalesiona .Działka znajduje się na terenach preferowanych pod zabudowę mieszkaniowo-usługową, terenach zabudowy letniskowej. Wydana decyzja o warunkach zabudowy na budowę jednorodzinnego budynku mieszkalnego z poddaszem użytkowym.
Nieruchomość stanowi piękne miejsce do wypoczynku około 1 km od rzeki Wkry i wypożyczalni kajaków. W sąsiedztwie :działki rekreacyjne, zabudowa domów jednorodzinnych.
Idealne miejsce do zamieszkania i wypoczynku dla osób ceniących spokój, ciszę, las, wodę, przejażdżki rowerowe, wędkarstwo.
Własność z KW.

Zapraszam do kontaktu
Marcin Modzelewski
tel. 501 273 999

Marcin Modzelewski

Kontakt


Administratorem danych osobowych wskazanych w powyższym formularzu jest Biuro Obrotu Nieruchomościami KORAB z siedzibą w Łomianki (05-092) przy Wiślana 49. Dane podawane są dobrowolnie, a ich przetwarzanie odbywa się wyłącznie w celu udzielenia odpowiedzi na kierowane za pomocą formularza zapytanie. Informujemy o przysługującym Państwu prawie dostępu do treści danych oraz prawie ich poprawiania, zgodnie z ustawą z dnia 29 sierpnia 1997 r. o ochronie danych osobowych (t.j. Dz. U. z 2014 poz. 1182).