Szczegóły oferty

Dąbrowa, Dąbrowa Leśna

Dąbrowa, Dąbrowa Leśna

Dom - wynajem 3 000 PLN 23,08PLN/m2
130 m2  Pokoje: 3 1998 Dodaj do Notatnika Wyślij Drukuj

Wyślij znajomemu


 
Parter domu stanowiący samodzielny lokal mieszkalny, z ogrodem do wyłącznego korzystania. Lokal po po remoncie, wykończony funkcjonalnie w dobrym standardzie. Samodzielne wejście z klatki schodowej, oddzielne liczniki. Lokal składa się z salonu z kominkiem, kuchni, spiżarni, sypialni głównej z garderobą i dodatkowo z szafami z zabudowie stałej, oraz mniejszej sypialni, oraz dużej łazienki. W przedpokoju jest jeszcze dodatkowa szafa. Do lokalu przynależy piwnica (5m2) i jedno miejsce garażowe.
Doskonała lokalizacja, bardzo dobry dojazd do Warszawy. W bliskiej odległości Puszcza Kampinoska z licznymi szlakami rowerowymi i pieszymi. Nie duże odległości do przystanków komunikacji miejskiej i sklepów. W pobliżu pełna infrastruktura, centrum handlowe (Auchan) sklepy (w tym Biedronki - 4 w Łomiankach), poczta, przedszkole, szkoła, basen, liczne restauracje, kawiarnie i wiele innych. Świetna oferta dla wszystkich, którzy cenią sobie bliski kontakt z naturą a jednocześnie potrzebują szybkiego połączenia z Warszawą.
Więcej informacji udzielę mailowo lub telefonicznie.
Zapraszam do oglądania.
Kontakt
Hanna Święcka
tel. 500 000 546
h.swiecka@korab.org.pl
Lokalizacja oferty

Hanna Święcka

Kontakt


Administratorem danych osobowych wskazanych w powyższym formularzu jest Biuro Obrotu Nieruchomościami KORAB z siedzibą w Łomianki (05-092) przy Wiślana 49. Dane podawane są dobrowolnie, a ich przetwarzanie odbywa się wyłącznie w celu udzielenia odpowiedzi na kierowane za pomocą formularza zapytanie. Informujemy o przysługującym Państwu prawie dostępu do treści danych oraz prawie ich poprawiania, zgodnie z ustawą z dnia 29 sierpnia 1997 r. o ochronie danych osobowych (t.j. Dz. U. z 2014 poz. 1182).