Szczegóły oferty

Łomianki, Łomianki

Łomianki, Łomianki

Dom - sprzedaż 3 150 000 PLN 8 725,76PLN/m2
361 m2  Pokoje: 7 2011 Dodaj do Notatnika Wyślij Drukuj

Wyślij znajomemu


 
DOM WOLNOSTOJĄCY Z PROFESJONALNYM STUDIEM NAGRAŃ I DUŻYM OGRODEM.
Budynek wybudowany w 2011 roku według indywidualnego projektu, wykończony z wielką starannością. Budynek jest podzielony na niekolidujące z sobą części: do pracy, rekreacyjną i dzienną i sypialnianą . Po wejściu do domu mamy korytarz (7m2) z garderobą (7m2) z którego jest przejście do studia, części rekreacyjnej oraz do części prywatnej.
PARTER - to salon z jadalnią i aneksem kuchennym tworzący otwartą przestrzeń o pow. 85 m2. z kominkiem dwustronnym, oraz WC dla gości. Na półpiętrze jest wygodna pralnia.
PIĘTRO - to sypialnia główna z łazienką i garderobą, trzy sypialnie i druga łazienka.
Na podłogach deska dębowa i gres. Okna drewniane trzy szybowe. Budynek dobrze ocieplony i doizolowany. Ogrzewanie gazowe własne. Obecnie jest własne ujęcie wody i szambo, ale jest możliwość podłączenia wody miejskiej i kanalizacji.
Ogromnym atutem tej nieruchomości jest:
STUDIO - które tez jest na poziomie 0, ma dwa pomieszczenia i toaletę. W sumie 50m2.
Reżysernia (control room) ma 30m2 i około 4m wysokości. Drugie pomieszczenie (nagrywalnia) około 6m2.
Adaptacja studia zaprojektowana przez Pracownię Akustyczną z Wrocławia w 2011 roku. Materiały wykorzystane do adaptacji częściowo wykonane przez PA; dodatkowo Ecophone i inne typowe produkty. Oba pomieszczenia wygłuszony naturalnie, bez efektu przetłumienia. Parametry adaptacji akustycznej dobrane do monitorów studyjnych Adam Audio S5X. w tej części domu jest klimatyzacja
W podpiwniczeniu jest jeszcze pomieszczenie rekreacyjne (ok. 50m2) i kotłownia. Z bryłą budynku jest połączony garaż na dwa samochody
Całość dopełnia duży ogród dobrze odizolowany zielenią od sąsiednich działek.
Proszę o kontakt telefoniczny, a udzielę więcej informacji na temat tej oferty.
Lokalizacja oferty

Hanna Święcka

Kontakt


Administratorem danych osobowych wskazanych w powyższym formularzu jest Biuro Obrotu Nieruchomościami KORAB z siedzibą w Łomianki (05-092) przy Wiślana 49. Dane podawane są dobrowolnie, a ich przetwarzanie odbywa się wyłącznie w celu udzielenia odpowiedzi na kierowane za pomocą formularza zapytanie. Informujemy o przysługującym Państwu prawie dostępu do treści danych oraz prawie ich poprawiania, zgodnie z ustawą z dnia 29 sierpnia 1997 r. o ochronie danych osobowych (t.j. Dz. U. z 2014 poz. 1182).