Szczegóły oferty

Łomianki, Łomianki Górne, Centrum

Łomianki, Łomianki Górne, Centrum

Działka - sprzedaż 500 000 PLN 454,55PLN/m 2
 / 1100 m2  Dodaj do Notatnika Wyślij Drukuj

Wyślij znajomemu


 
Działka budowlana kwadratowa o powierzchni 1100 m 2 niezwykle korzystnie położona nieopodal centrum miasta, z domkiem do rozbiórki. Dobry dojazd asfaltową oświetloną ulicą, dojście do komunikacji miejskiej, wygodnym chodnikiem (3 linie autobusowe). . Korzystne wymiary (33 m na 34 m), teren płaski bez utrudnień. Sąsiedztwo zabudowy jednorodzinnej. Dostępne wszystkie media. W pobliżu szkoła, przedszkole, żłobek, przychodnia, apteka, bazarek i sklepy. Blisko do terenów rekreacyjnych.

Dla tego terenu jest opracowany Miejscowy Plan Zagospodarowania Przestrzennego i ustalono dla tego terenu zabudowę mieszkaniową jednorodzinną intensywną w układzie wolno stojącym, i bliźniaczym. Funkcje towarzyszące przeznaczeniu podstawowemu: usługi podstawowe nieuciążliwe i drobne wytwórczość w formie wbudowanej w zabudowę mieszkaniową .
Dla terenu, na którym położona jest działka obowiązuje:
- minimalna wielkość działki budowlanej - 500 m . kw.
- wskaźnik maksymalnej intensywności zabudowy – 0,5
- wskaźnik maksymalnej powierzchni zabudowy 0,3
- minimalny wskaźnik powierzchni biologicznie czynnej - 60%
- maksymalna wysokość zabudowy – 9 m

Łomianki to miejscowość, bezpośrednio granicząca z Kampinoskim Parkiem Narodowym. Jednocześnie jest doskonale połączona komunikacyjnie z Warszawą, tylko 7 km do metra Młociny, a 14 km do Centrum Warszawy. Do metra można dojechać autobusem miejskim, lub samochodem. Łomianki posiadają doskonale rozwiniętą infrastrukturę miejską i mają bardzo dobry dostęp do rekreacji: Puszcza Kampinoska, jezioro Dziekanowskie z kąpieliskiem, ICDS z basenem, halą sportową i skateparkiem. Taka lokalizacja, to doskonała propozycja dla osób ceniących sobie ciszę i spokój oraz urok pobliskiego lasu. Jeśli na poważnie Jesteś zainteresowany tą nieruchomością zadzwoń. Polecam
Więcej informacji udzielę mailowo lub telefonicznie.
Zapraszam do oglądania.
Kontakt
Hanna Święcka
tel. 500 000 546
h.swiecka@korab.org.pl
Lokalizacja oferty

Hanna Święcka

Kontakt


Administratorem danych osobowych wskazanych w powyższym formularzu jest Biuro Obrotu Nieruchomościami KORAB z siedzibą w Łomianki (05-092) przy Wiślana 49. Dane podawane są dobrowolnie, a ich przetwarzanie odbywa się wyłącznie w celu udzielenia odpowiedzi na kierowane za pomocą formularza zapytanie. Informujemy o przysługującym Państwu prawie dostępu do treści danych oraz prawie ich poprawiania, zgodnie z ustawą z dnia 29 sierpnia 1997 r. o ochronie danych osobowych (t.j. Dz. U. z 2014 poz. 1182).