Szczegóły oferty

Warszawa, rynek Starego Miasta

Warszawa, rynek Starego Miasta

Mieszkanie - wynajem 3 500 PLN 85,37PLN/m2
41 m2  Pokoje: 2 1945 Dodaj do Notatnika Wyślij Drukuj

Wyślij znajomemu


 
Z przyjemnością prezentujemy Państwu do wynajmu, klimatyczny apartament mieszczący się w kamienicy w Warszawie przy rynku Starego Miasta. Wyjątkowy apartament o powierzchni 42 m2 obejmuje salon z aneksem kuchennym i jadalnią , wygodną sypialnię oraz łazienkę z prysznicem. Wszystkie pomieszczenia są wyposażone i gotowe by od zaraz przyjąć najemcę.
Doskonała lokalizacja :bezpośrednio przy apartamencie wiele restauracji i urokliwych kawiarni .Z okien widok na Starówkę.
Dobra komunikacja :do stacji Metra Ratusz Arsenał 15 minut piechotą , najbliższy przystanek autobusowy 5 minut od mieszkania.

Zapraszam do kontaktu.
Lokalizacja oferty

Marcin Modzelewski

Kontakt


Administratorem danych osobowych wskazanych w powyższym formularzu jest Biuro Obrotu Nieruchomościami KORAB z siedzibą w Łomianki (05-092) przy Wiślana 49. Dane podawane są dobrowolnie, a ich przetwarzanie odbywa się wyłącznie w celu udzielenia odpowiedzi na kierowane za pomocą formularza zapytanie. Informujemy o przysługującym Państwu prawie dostępu do treści danych oraz prawie ich poprawiania, zgodnie z ustawą z dnia 29 sierpnia 1997 r. o ochronie danych osobowych (t.j. Dz. U. z 2014 poz. 1182).