Szczegóły oferty

Warszawa, Śródmieście, ul. Wojciecha Górskiego

Warszawa, Śródmieście, ul. Wojciecha Górskiego

Mieszkanie - wynajem 3 000 PLN 78,95PLN/m2
38 m2  Pokoje: 2 1960 Dodaj do Notatnika Wyślij Drukuj

Wyślij znajomemu


 
Do wynajęcia wygodny, dwupokojowy apartament o powierzchni 38 m2 zlokalizowany w prestiżowej części Śródmieścia. Mieszkanie położone na drugim piętrze w czteropiętrowej kamienicy , idealnie ciche, widok z okien na skwer. Lokal w pełni umeblowany i wyposażony , gotowy do zamieszkania od zaraz . Funkcjonalnie zaplanowana przestrzeń ,dużo miejsca do przechowywania. Kuchnia w pełni wyposażona w sprzęt AGD (lodówka, zmywarka, kuchnia elektryczna , piekarnik, okap nad kuchenny), pralka znajduje się w łazience. Wygodny salon, przytulna sypialnia z dwuosobowym łóżkiem i biurkiem do pracy. W przedpokoju znajduje się pojemna szafa wnękowa.
Doskonała komunikacja ze względu na położenie w samym sercu Warszawy : Stacje Metra :"Nowy Świat", "Świętokrzyska" ,"Centrum" (5 minut pieszo), tramwaj, autobus (2 minuty). W bliskiej odległości Park ,kluby, kawiarnie ,restauracje, ,sklepy.


Zapraszam na prezentację .
Lokalizacja oferty

Marcin Modzelewski

Kontakt


Administratorem danych osobowych wskazanych w powyższym formularzu jest Biuro Obrotu Nieruchomościami KORAB z siedzibą w Łomianki (05-092) przy Wiślana 49. Dane podawane są dobrowolnie, a ich przetwarzanie odbywa się wyłącznie w celu udzielenia odpowiedzi na kierowane za pomocą formularza zapytanie. Informujemy o przysługującym Państwu prawie dostępu do treści danych oraz prawie ich poprawiania, zgodnie z ustawą z dnia 29 sierpnia 1997 r. o ochronie danych osobowych (t.j. Dz. U. z 2014 poz. 1182).