Szczegóły oferty

Warszawa, Włochy, al. Krakowska

Warszawa, Włochy, al. Krakowska

Mieszkanie - sprzedaż 520 000 PLN 9 629,63PLN/m2
54 m2  Pokoje: 3 1970 Dodaj do Notatnika Wyślij Drukuj

Wyślij znajomemu


 
Do sprzedaży trzypokojowe mieszkanie w bardzo dobrej lokalizacji- Warszawa Włochy. Lokal o powierzchni 54 m2 znajduje się na 4 (ostatnim) piętrze budynku, w otoczeniu zieleni i w spokojnej okolicy. Mieszkanie składa się trzech pokoi, oddzielnej, widnej kuchni, przedpokoju i łazienki z WC. Mieszkanie wymaga prac remontowych ,przestronne i funkcjonalne, z dużym potencjałem aranżacyjnym przestrzeni. Okna, instalacje po wymianie, Do mieszkania przynależy piwnica. Odrębna własność z Księgą Wieczystą, grunt uregulowany.
W bliskiej okolicy znajduje się Park Szczęśliwicki co niewątpliwie jest atutem i daje wiele możliwości aktywnego spędzania czasu. Doskonała lokalizacja ,dojazd do Centrum Warszawy to zaledwie kilkanaście minut. W pobliżu CH Blue City, Atrium Reduta, wiele sklepów, punktów usługowych restauracji, szkoła, przedszkole, Centrum medyczne. Bardzo dobrze skomunikowane, w pobliżu przystanki autobusowe, stacja PKP Rakowiec.

Polecamy i zapraszamy do kontaktu.
Lokalizacja oferty

Marcin Modzelewski

Kontakt


Administratorem danych osobowych wskazanych w powyższym formularzu jest Biuro Obrotu Nieruchomościami KORAB z siedzibą w Łomianki (05-092) przy Wiślana 49. Dane podawane są dobrowolnie, a ich przetwarzanie odbywa się wyłącznie w celu udzielenia odpowiedzi na kierowane za pomocą formularza zapytanie. Informujemy o przysługującym Państwu prawie dostępu do treści danych oraz prawie ich poprawiania, zgodnie z ustawą z dnia 29 sierpnia 1997 r. o ochronie danych osobowych (t.j. Dz. U. z 2014 poz. 1182).