Szczegóły oferty

Warszawa, Praga-Południe

Warszawa, Praga-Południe

Lokal - wynajem 1 400 PLN 36,84PLN/m2
38 m2  Pokoje: 2 Dodaj do Notatnika Wyślij Drukuj

Wyślij znajomemu


 
Do wynajmu lokal na działalność biurową o powierzchni użytkowej 38 m2 .Lokal usytuowany w dwupiętrowej kamienicy na parterze, bezpośrednio przy ulicy Grenadierów na warszawskiej Pradze. Powierzchnia obejmuje : dwa niezależne pomieszczenia ( w jednym z pomieszczeń aneks kuchenny) ,WC i przestrzeń komunikacyjną. Nieruchomość w stanie idealnym , nowa wykładzina, odświeżone ściany. Lokal czeka na nowego najemcę ,nie wymaga nakładów finansowych. Ogrzewanie elektryczne . Parkowanie pojazdów przy ulicy lub na bezpłatnym parkingu oddalonym 3 minuty pieszo od lokalu.
Doskonała lokalizacja: do centrum Warszawy 12 minut samochodem , 20 minut transportem miejskim, w bliskiej odległości: Szpital Grochowski. W pobliżu przystanki :autobusowy , tramwajowy. Opłata za wodę w cenie najmu, dodatkowo płatny prąd.


Zapraszam do kontaktu pod nr tel. 501 273 999

Marcin Modzelewski

Kontakt


Administratorem danych osobowych wskazanych w powyższym formularzu jest Biuro Obrotu Nieruchomościami KORAB z siedzibą w Łomianki (05-092) przy Wiślana 49. Dane podawane są dobrowolnie, a ich przetwarzanie odbywa się wyłącznie w celu udzielenia odpowiedzi na kierowane za pomocą formularza zapytanie. Informujemy o przysługującym Państwu prawie dostępu do treści danych oraz prawie ich poprawiania, zgodnie z ustawą z dnia 29 sierpnia 1997 r. o ochronie danych osobowych (t.j. Dz. U. z 2014 poz. 1182).