Szczegóły oferty

Warszawa, Mokotów, ul. Bobrowiecka

Warszawa, Mokotów, ul. Bobrowiecka

Mieszkanie - sprzedaż 890 000 PLN 15 627,74PLN/m2
56.95 m2  Pokoje: 2 2016 Dodaj do Notatnika Wyślij Drukuj

Wyślij znajomemu


 
Dwupokojowy apartament o powierzchni 56,95 m2 na nowoczesnym, zamkniętym osiedlu na Mokotowie.
Mieszkanie znajduje się na 3 piętrze w 7 piętrowym budynku z windą na chronionym i monitorowanym osiedlu.
Wysokość pomieszczeń wynosi 2,60 m. Przestrzeń apartamentu bardzo funkcjonalnie zaplanowana. Salon połączony z aneksem kuchennym, z którego jest wyjście na loggię z widokiem na zielony dziedziniec. Mieszkanie wyposażone w klimatyzację. Na podłodze drewno egzotyczne Merbau. Kuchnia wyposażona w nowoczesną zabudowę szafek ,dużą lodówkę , kuchnię elektryczną, piekarnik, zmywarkę ,mikrofalówkę ,okap nad kuchnią. Łazienka z wanną, wc z systemem myjącym, oraz pralką LG estetycznie zabudowaną .W przedpokoju pojemna szafa do przechowywania.

Osiedle znajduje się w prestiżowej lokalizacji, z dogodnym dojazdem do centrum. Mieszkanie idealnie położone ze względu na bliskość komunikacji miejskiej (autobusy , tramwaje w promieniu 100 m) , a także pełnej infrastruktury w postaci sklepów, banków, kawiarni, Uczelni (Warszawska Uczelnia Medyczna im. Tadeusza Koźluka, Szkoła Wyższa im. Bogdana Jańskiego).

Garaż z komórką lokatorską dodatkowo w cenie 60.000 zł.
Zakup mieszkania łącznie z garażem wyłącznie za gotówkę.

Zapraszam do kontaktu
Marcin Modzelewski
tel.501 273 999
Lokalizacja oferty

Marcin Modzelewski

Kontakt


Administratorem danych osobowych wskazanych w powyższym formularzu jest Biuro Obrotu Nieruchomościami KORAB z siedzibą w Łomianki (05-092) przy Wiślana 49. Dane podawane są dobrowolnie, a ich przetwarzanie odbywa się wyłącznie w celu udzielenia odpowiedzi na kierowane za pomocą formularza zapytanie. Informujemy o przysługującym Państwu prawie dostępu do treści danych oraz prawie ich poprawiania, zgodnie z ustawą z dnia 29 sierpnia 1997 r. o ochronie danych osobowych (t.j. Dz. U. z 2014 poz. 1182).