Szczegóły oferty

Warszawa, Śródmieście, ul. Daniłowiczowska

Warszawa, Śródmieście, ul. Daniłowiczowska

Mieszkanie - wynajem 3 000 PLN 87,72PLN/m2
34.2 m2  Pokoje: 2 1970 Dodaj do Notatnika Wyślij Drukuj

Wyślij znajomemu


 
Dwupokojowe mieszkanie o powierzchni 34,2 m2 zlokalizowane przy ul. Daniłowiczowskiej. Mieszkanie na 4 piętrze w budynku z windą. Idealnie ciche z ładnym widokiem na panoramę Warszawy. Lokal w pełni umeblowany i wyposażony. Mieszkanie gotowe do zamieszkania od zaraz. Funkcjonalnie zaplanowana przestrzeń. Z salonu przejście do sypialni oraz wyjście na balkon.
Doskonała komunikacja :do najbliższego przystanku autobusowego i do stacji Metro "Arsenał" 5 minut. W bliskiej odległości restauracje, kawiarnie, sklepy, kino, teatr.

Zapraszam do oglądania
Lokalizacja oferty

Marcin Modzelewski

Kontakt


Administratorem danych osobowych wskazanych w powyższym formularzu jest Biuro Obrotu Nieruchomościami KORAB z siedzibą w Łomianki (05-092) przy Wiślana 49. Dane podawane są dobrowolnie, a ich przetwarzanie odbywa się wyłącznie w celu udzielenia odpowiedzi na kierowane za pomocą formularza zapytanie. Informujemy o przysługującym Państwu prawie dostępu do treści danych oraz prawie ich poprawiania, zgodnie z ustawą z dnia 29 sierpnia 1997 r. o ochronie danych osobowych (t.j. Dz. U. z 2014 poz. 1182).