Szczegóły oferty

Dziekanów Leśny, Dziekanów Leśny

Dziekanów Leśny, Dziekanów Leśny

Działka - sprzedaż 1 024 000 PLN 320PLN/m2
 / 3200 m2  Dodaj do Notatnika Wyślij Drukuj

Wyślij znajomemu


 
Działka budowlana położona w Dziekanowie Leśnym po stronie Puszczy Kampinoskiej. Sąsiednie działki zabudowane. działka ma kształt długiego prostokąta o wymiarach 14 x 226, dojazd do niej jest z dwóch stron, dzięki czemu można ją podzielić. Dla tego terenu jest opracowany miejscowy plan zagospodarowania przestrzennego, przewidujący zabudowę mieszkaniową jednorodzinną wolnostojącą. Wysokość zabudowy dla budynków mieszkalnych - 9,5 m, maksymalna powierzchnia zabudowy – 30%; minimalny udział procentowy powierzchni biologicznie czynnej – 60%. Pełne media są w ulicach.
Dobry dostęp do komunikacji, autobus miejski linia 150 dojeżdżający do metra Młociny. W pobliżu szkoła, przedszkole, sklepy. Puszcza Kampinoska w odległości 500m z licznymi szlakami do wycieczek pieszych i rowerowych. Polecam i zachęcam do oglądania, więcej informacji pod numerem telefonu 500 000 546
Lokalizacja oferty

Hanna Święcka

Kontakt


Administratorem danych osobowych wskazanych w powyższym formularzu jest Biuro Obrotu Nieruchomościami KORAB z siedzibą w Łomianki (05-092) przy Wiślana 49. Dane podawane są dobrowolnie, a ich przetwarzanie odbywa się wyłącznie w celu udzielenia odpowiedzi na kierowane za pomocą formularza zapytanie. Informujemy o przysługującym Państwu prawie dostępu do treści danych oraz prawie ich poprawiania, zgodnie z ustawą z dnia 29 sierpnia 1997 r. o ochronie danych osobowych (t.j. Dz. U. z 2014 poz. 1182).