Szczegóły oferty

Kazuń Nowy, Sąsiedzka

Kazuń Nowy, Sąsiedzka

Działka - sprzedaż 285 000 PLN 2 375PLN/m2
 / 120 m2  Dodaj do Notatnika Wyślij Drukuj

Wyślij znajomemu


 
Na sprzedaż działka budowlana 1200 m2 położona w Kazuniu Nowym, gminie Czosnów, powiecie Nowodworskim (6km od lotniska Modlin). Teren objęty jest Miejscowym Planem Zagospodarowania Przestrzennego – oznaczonym symbolem – 1MN1-1. Działka przeznaczona pod zabudowę mieszkaniową jednorodzinną wolnostojącą. Maksymalna wysokość - 2 kondygnacje, w tym poddasze użytkowe. Wskaźnik powierzchni zabudowy- 30%, a powierzchni biologicznie czynnej to 60%. Działka położona jest w spokojnym miejscu, przy wewnętrznej asfaltowej ulicy. W sąsiedztwie działki nie zabudowane i powstająca nowa zabudowa. Pełne media (prąd, gaz, wodociąg, kanalizacja) są w ulicy przy działce. Działka ma kształt działki prostokąta o wymiarach ok. 25 x 48 m. i krótszym bokiem jest położona wzdłuż ulicy. Polecam
Uwaga: można samodzielnie obejrzeć działkę. Zainteresowanym osobom udostępnię mailowo wszelkie informacje o lokalizacji.
Lokalizacja oferty

Hanna Święcka

Kontakt


Administratorem danych osobowych wskazanych w powyższym formularzu jest Biuro Obrotu Nieruchomościami KORAB z siedzibą w Łomianki (05-092) przy Wiślana 49. Dane podawane są dobrowolnie, a ich przetwarzanie odbywa się wyłącznie w celu udzielenia odpowiedzi na kierowane za pomocą formularza zapytanie. Informujemy o przysługującym Państwu prawie dostępu do treści danych oraz prawie ich poprawiania, zgodnie z ustawą z dnia 29 sierpnia 1997 r. o ochronie danych osobowych (t.j. Dz. U. z 2014 poz. 1182).