Szczegóły oferty

Jabłonna

Jabłonna

Obiekt - wynajem 24 000 PLN 20PLN/m 2
1200 m2  2008 Dodaj do Notatnika Wyślij Drukuj

Wyślij znajomemu


 
Do wynajęcia hala produkcyjno- przemysłowa o powierzchni 1000m2 z oddzielnym budynkiem biurowym o powierzchni 200m2.

Nieruchomość jest położona w miejscowości Jabłonna tuż na pograniczu z Warszawą. Bardzo dobra lokalizacja pozwala w łatwy i szybki sposób również do pobliskich podwarszawskich miejscowości takich jak Łomianki czy Legionowo.

Teren jest ogrodzony z bramą wjazdową o szerokości ponad 4m. Pod biurem znajduje się ok 20 miejsc parkingowych. Hala produkcyjna ogrzewana gazowo natomiast biuro elektrycznie by koszty były najbardziej ekonomiczne. Wysokość hali to 5m a nośność posadzek pozwala na użytkowanie kilkutonowego sprzętu produkcyjnego.

Obiekt chroniony posiada alarm oraz monitoring.

Całkowita powierzchnia działki to 2800m2Zapraszam do kontaktu
Marcin Modzelewski

Marcin Modzelewski

Kontakt


Administratorem danych osobowych wskazanych w powyższym formularzu jest Biuro Obrotu Nieruchomościami KORAB z siedzibą w Łomianki (05-092) przy Wiślana 49. Dane podawane są dobrowolnie, a ich przetwarzanie odbywa się wyłącznie w celu udzielenia odpowiedzi na kierowane za pomocą formularza zapytanie. Informujemy o przysługującym Państwu prawie dostępu do treści danych oraz prawie ich poprawiania, zgodnie z ustawą z dnia 29 sierpnia 1997 r. o ochronie danych osobowych (t.j. Dz. U. z 2014 poz. 1182).