Szczegóły oferty

Warszawa, Ochota, Adolfa Pawińskiego

Warszawa, Ochota, Adolfa Pawińskiego

Mieszkanie - wynajem 2 300 PLN 62,16PLN/m 2
37 m2  Pokoje: 2 1980 Dodaj do Notatnika Wyślij Drukuj

Wyślij znajomemu


 
Do wynajmu 2 pokojowe mieszkanie, po generalnym remoncie, na Rakowcu przy ul. Pawińskiego. Blok czteropiętrowy z 1970 roku, wbudowany w technologii Rama - H. Mieszkanie położone na 4 piętrze, ma powierzchnię 37 m2, na którą się składają się: 2 pokoje, kuchnia, łazienka z kabiną, przedpokój i zabudowany balkon. Pokój dzienny przejściowy z wyjściem na balkon. Okna z ekspozycją wschodnią, wnętrze jasne i przytulne. Lokal umeblowany. Dobry punkt komunikacyjny, obok przystanek autobusowy, blisko do tramwaju. W okolicy - liczne sklepy i punkty usługowe.
Opłaty dodatkowe to: czynsz administracyjny w wysokości 450 zł do którego jest wliczone zużycie zimnej wody w ilości 4 m3, ciepłej wody - 3 m3 opłata śmieciowa za 1 osobę. Zaliczka na opłaty licznikowe ok 150 zł. (zużycie energii elektrycznej, oraz na ewentualne większe zużycie wody)

Zainteresowanych zapraszam do obejrzenia.
Lokalizacja oferty

Hanna Święcka

Kontakt


Administratorem danych osobowych wskazanych w powyższym formularzu jest Biuro Obrotu Nieruchomościami KORAB z siedzibą w Łomianki (05-092) przy Wiślana 49. Dane podawane są dobrowolnie, a ich przetwarzanie odbywa się wyłącznie w celu udzielenia odpowiedzi na kierowane za pomocą formularza zapytanie. Informujemy o przysługującym Państwu prawie dostępu do treści danych oraz prawie ich poprawiania, zgodnie z ustawą z dnia 29 sierpnia 1997 r. o ochronie danych osobowych (t.j. Dz. U. z 2014 poz. 1182).