Szczegóły oferty

Warszawa, ul. Aleje Jerozolimskie

Warszawa, ul. Aleje Jerozolimskie

Mieszkanie - sprzedaż 910 000 PLN 12 816,90PLN/m 2
71 m2  Pokoje: 3 1920 Dodaj do Notatnika Wyślij Drukuj

Wyślij znajomemu


 
Na sprzedaż fantastyczne dwustronne mieszkanie o pow 71m2 w zabytkowej odrestaurowanej kamienicy w Centrum z 1920r. Lokal znajduje się na 3 z 5 pięter do którego z łatwością dotrzemy windą (remont klatki schodowej oraz wymiana windy zaplanowana jest na ten rok)

Mieszkanie w chwili obecnej jest zaaranżowane na biuro składające się z 3 pokoi i w tej formie wynajęte - Może być to jednocześnie wspaniała inwestycja przynosząca stały comiesięczny dochód. Obecna umowa jest do końca 2020r z możliwością przeniesienia na nowego właściciela i kontynuacji jej w przyszłości.

W bardzo prosty sposób możemy również przywrócić formę tradycyjnego mieszkania - kuchnia z jadalnia + salon z wyjściem na balkon + przestronna sypialnia.

Wysokość pomieszczeń to 3,2m co jest niewątpliwym atutem jeśli cenimy sobie przestrzeń.

Nieruchomość posiada KW więc można posiłkować się kredytem, grunty uregulowane.
Czynsz wynosi ok 800zł
Lokalizacja oferty

Marcin Modzelewski

Kontakt


Administratorem danych osobowych wskazanych w powyższym formularzu jest Biuro Obrotu Nieruchomościami KORAB z siedzibą w Łomianki (05-092) przy Wiślana 49. Dane podawane są dobrowolnie, a ich przetwarzanie odbywa się wyłącznie w celu udzielenia odpowiedzi na kierowane za pomocą formularza zapytanie. Informujemy o przysługującym Państwu prawie dostępu do treści danych oraz prawie ich poprawiania, zgodnie z ustawą z dnia 29 sierpnia 1997 r. o ochronie danych osobowych (t.j. Dz. U. z 2014 poz. 1182).