Szczegóły oferty

Warszawa, Żoliborz, ul. Ludwika Rydygiera

Warszawa, Żoliborz, ul. Ludwika Rydygiera

Mieszkanie - sprzedaż 795 200 PLN 14 200PLN/m 2
56 m2  Pokoje: 2 2013 Dodaj do Notatnika Wyślij Drukuj

Wyślij znajomemu


 
Wyjątkowe, unikalne i oryginalne mieszkanie ze wspaniałym widokiem na panoramę Warszawy i Arkadię dużym tarasem w cichym miejscu. Otwarta kuchnia na salon. Do mieszkania przynależne jest pomieszczenie stanowiące pralnię (3m) z magazynem dzięki czemu łazienka nie jest przestronna co pozwoliło na równoczesne funkcjonowanie wanny i prysznica. Na terenie osiedla znajdują się place zabaw dla dzieci i wiele sklepów.
Budynek jest chroniony i posiada indywidualne miejsca postojowe w garażu podziemnym zraz dużymi komórkami (7.40m) na rowery. Miejsce postojowe 30.000 PLN
Lokalizacja oferty

Marcin Modzelewski

Kontakt


Administratorem danych osobowych wskazanych w powyższym formularzu jest Biuro Obrotu Nieruchomościami KORAB z siedzibą w Łomianki (05-092) przy Wiślana 49. Dane podawane są dobrowolnie, a ich przetwarzanie odbywa się wyłącznie w celu udzielenia odpowiedzi na kierowane za pomocą formularza zapytanie. Informujemy o przysługującym Państwu prawie dostępu do treści danych oraz prawie ich poprawiania, zgodnie z ustawą z dnia 29 sierpnia 1997 r. o ochronie danych osobowych (t.j. Dz. U. z 2014 poz. 1182).