Szczegóły oferty

Warszawa, Śródmieście, al. Niepodległości

Warszawa, Śródmieście, al. Niepodległości

Mieszkanie - sprzedaż 689 000 PLN 13 568,33PLN/m 2
50.78 m2  Pokoje: 2 1958 Dodaj do Notatnika Wyślij Drukuj

Wyślij znajomemu


 
Na sprzedaż piękne 2 pokojowe mieszkanie w kamienicy z cegły o pow 50,78m2 w Centrum przy Al. Niepodległości.
Cały budynek został odnowiony zarówno elewacja jak i klatki schodowe, wymienione zostały również windy dzięki czemu komfortowo dotrzemy na 3 piętro.

Mieszkanie przeszło generalny remont, który uwzględniał wymianę wszystkich instalacji - elektrycznej, gazowej, wodno - kanalizacyjnej i CO. Nowe okna PCV. Zostało wykończone w najwyższym standardzie. Najlepszej jakości markowy sprzęt AGD - objęty gwarancją.
Lokal składa się z przestronnego salonu do własnej aranżacji z aneksem kuchennym i wyjściem na balkon oraz sypialni. Łazienka z prysznicem i toaletą. Wysokość pomieszczeń to 2,70 co sprawia że mieszkanie wydaje się większe.

Nieruchomość jest położona w rewelacyjnie skomunikowanym miejscu 350m do Politechniki Warszawskiej, 650m do Hali koszyki gdzie znajdują się liczne restauracje, 950m do Dworca Centralnego, zaledwie 800m do stacji metra (Politechnika). W odległości 50-100m znajdziemy również przystanki tramwajowe oraz autobusowe dzięki czemu sprawnie i szybko dotrzemy w każde miejsce w Warszawie.
Lokalizacja oferty

Marcin Modzelewski

Kontakt


Administratorem danych osobowych wskazanych w powyższym formularzu jest Biuro Obrotu Nieruchomościami KORAB z siedzibą w Łomianki (05-092) przy Wiślana 49. Dane podawane są dobrowolnie, a ich przetwarzanie odbywa się wyłącznie w celu udzielenia odpowiedzi na kierowane za pomocą formularza zapytanie. Informujemy o przysługującym Państwu prawie dostępu do treści danych oraz prawie ich poprawiania, zgodnie z ustawą z dnia 29 sierpnia 1997 r. o ochronie danych osobowych (t.j. Dz. U. z 2014 poz. 1182).