Szczegóły oferty

Warszawa, Białołęka, ul. Modlińska

Warszawa, Białołęka, ul. Modlińska

Mieszkanie - sprzedaż 331 349,40 PLN 7 740PLN/m 2
42.81 m2  Pokoje: 2 2019 Dodaj do Notatnika Wyślij Drukuj

Wyślij znajomemu


 
Opis inwestycji:
Osiedle zlokalizowane na bliskim Tarchominie, spełnia oczekiwani tych którzy szukają dobrze zorganizowanej przestrzeni miejskiej i sąsiedztwa natury zachowanej w pierwotnej postaci - rezerwatów przyrody i lasów. Usytuowane tuż przy Trasie Mostu Północnego zapewni dobry dojazd do centrum miasta. Osiedle składa się z niskiej dwu- i czteropietrowej zabudowy. Białe elewacje rozświetlone kolorowymi akcentami, funkcjonalny układ mieszkań i wypielęgnowana zieleń pozwolą znaleźć spokój i ciszę. Wszystkie budynki realizowane są bez dodatkowych opłat w technologii jutra tj. w standardzie Smart House. Z pomocą aplikacji mobilnych można sterować zdalnie domowymi urządzeniami elektrycznymi, ogrzewaniem czy systemem bezpieczeństwa, co zapewnia znaczne obniżenie kosztów energii elektrycznej nawet do 30%.
W pobliżu szkoły, przedszkola i doskonała baza edukacyjna. W pobliżu Galeria Północna, do której dojście spacerem zajmie kilka minut. Blisko osiedla są sklepy Lidl, Tesco, Biedronka, Carrefour.
Dużym atutem osiedla jest jego usytuowanie. W okolicy znajdują się cztery parki - Henrykowski, Picassa, przy Ceramicznej i Strumykowej - z zachowaną naturalną murawą łąkową i zagajnikami. Jest wiele nowoczesnych i przestronnych placów zabaw oraz ogólnodostępne punkty czerpania wody oligoceńskiej.
Lokalizacja oferty

Marcin Modzelewski

Kontakt


Administratorem danych osobowych wskazanych w powyższym formularzu jest Biuro Obrotu Nieruchomościami KORAB z siedzibą w Łomianki (05-092) przy Wiślana 49. Dane podawane są dobrowolnie, a ich przetwarzanie odbywa się wyłącznie w celu udzielenia odpowiedzi na kierowane za pomocą formularza zapytanie. Informujemy o przysługującym Państwu prawie dostępu do treści danych oraz prawie ich poprawiania, zgodnie z ustawą z dnia 29 sierpnia 1997 r. o ochronie danych osobowych (t.j. Dz. U. z 2014 poz. 1182).