Szczegóły oferty

Warszawa, Śródmieście, ul. Żurawia

Warszawa, Śródmieście, ul. Żurawia

Mieszkanie - sprzedaż 720 000 PLN 18 947,37PLN/m 2
38 m2  Pokoje: 1 1911 Dodaj do Notatnika Wyślij Drukuj

Wyślij znajomemu


 
Fantastyczne mieszkanie znajduje się na ul. Żurawiej 24, w stylowej, przedwojennej kamienicy, wybudowanej w 1911 r. według projektu Edwarda Ebera. Słoneczny i wysoki apartament (340 cm) o bardzo funkcjonalnej powierzchni z dwoma wyraźnie wydzielonymi strefami - salonem i sypialnią. Apartament posiada stylowy balkon z finezyjnie kutą balustradą a wszystkie jego okna wychodzą na zaciszne patio kamienicy co niewątpliwie jest ogromnym atutem. W apartamencie został wykonany remont. Na ścianach i suficie zostały zachowane oryginalne sztukaterie.
Łazienka z prysznicem oraz wc.

Nieruchomość znajduje się w centrum Warszawy w otoczeniu restauracji, kawiarni oraz wszelkich udogodnień.
Lokalizacja zapewnia bardzo dogodny dostęp do wszystkich środków komunikacji miejskiej - do najbliższej stacji metra 3-minutowy spacer oraz 10 minut do Dworca Centralnego.
Lokalizacja oferty

Marcin Modzelewski

Kontakt


Administratorem danych osobowych wskazanych w powyższym formularzu jest Biuro Obrotu Nieruchomościami KORAB z siedzibą w Łomianki (05-092) przy Wiślana 49. Dane podawane są dobrowolnie, a ich przetwarzanie odbywa się wyłącznie w celu udzielenia odpowiedzi na kierowane za pomocą formularza zapytanie. Informujemy o przysługującym Państwu prawie dostępu do treści danych oraz prawie ich poprawiania, zgodnie z ustawą z dnia 29 sierpnia 1997 r. o ochronie danych osobowych (t.j. Dz. U. z 2014 poz. 1182).