Szczegóły oferty

Warszawa, Targówek, ul. Skrajna

Warszawa, Targówek, ul. Skrajna

Mieszkanie - sprzedaż 425 000 PLN 11 184,21PLN/m2
38 m2  Pokoje: 2 1970 Dodaj do Notatnika Wyślij Drukuj

Wyślij znajomemu


 
Oferujemy do sprzedaży dwupokojowe mieszkanie w bardzo dobrej lokalizacji na Targówku. Lokal o powierzchni 38 m2 znajduje się na 9 piętrze w budynku przy ulicy Skrajnej . Mieszkanie składa się z 2 pokoi, oddzielnej kuchni, przedpokoju i łazienki z WC. Mieszkanie przestronne i dobrze doświetlone, z balkonem i dużym potencjałem aranżacyjnym. Okna PCV, nowe drzwi , na podłodze w pokojach parkiet, w przedpokoju i kuchni nowe płytki. W mieszkaniu wymienione zostały wszystkie instalacje na nowe. Mieszkanie bardzo dobrze skomunikowane ,w pobliżu trasy Toruńskiej , a w przyszłości stacji metra "Bródno" (niedługo stacja będzie oddana do użytku). Parking przed budynkiem. W bezpośredniej okolicy szkoły, sklepy, klub fitness, punkty usługowe. Nieopodal Park Bródnowski, pływalnia , Centrum Handlowe Targówek , M1 Marki.
Grunty uregulowane , możliwość założenia księgi wieczystej .Mieszkanie gotowe do zamieszkania lub jako intratna inwestycja.

Serdecznie zapraszam na prezentację
Marcin Modzelewski
tel. 501 273 999
Lokalizacja oferty

Marcin Modzelewski

Kontakt


Administratorem danych osobowych wskazanych w powyższym formularzu jest Biuro Obrotu Nieruchomościami KORAB z siedzibą w Łomianki (05-092) przy Wiślana 49. Dane podawane są dobrowolnie, a ich przetwarzanie odbywa się wyłącznie w celu udzielenia odpowiedzi na kierowane za pomocą formularza zapytanie. Informujemy o przysługującym Państwu prawie dostępu do treści danych oraz prawie ich poprawiania, zgodnie z ustawą z dnia 29 sierpnia 1997 r. o ochronie danych osobowych (t.j. Dz. U. z 2014 poz. 1182).