Szczegóły oferty

Warszawa, Wola, ul. Stańczyka

Warszawa, Wola, ul. Stańczyka

Mieszkanie - sprzedaż 475 000 PLN 13 013,70PLN/m 2
36.5 m2  Pokoje: 2 2019 Dodaj do Notatnika Wyślij Drukuj

Wyślij znajomemu


 
Umeblowane do wprowadzenia
Dobrze doświetlone dwupokojowe mieszkanie o łącznej powierzchni ok. 36,5m2. Pokój dzienny z aneksem kuchennym o powierzchni 17,5 m2 i sypialnia – 13 m2. Łazienka z kabiną natryskową i dużą wbudowaną szafą z przesuwnymi drzwiami, w której znajduje się pralka oraz półki na środki czystościowe, przybory, ręczniki. Mieszkanie w pełni wykończone, umeblowane, wyposażone. Okna potrójne o maksymalnej dźwiękoszczelności, drzwi antywłamaniowe, domofon. Położone jest na czwartym piętrze, w czternasto - piętrowym bloku. Niski czynsz administracyjny ok. 300 zł/mc.
Mieszkanie posiada świetny potencjał inwestycyjny. Idealne pod wynajem lub do zamieszkania dla młodych ludzi. Nowy budynek apartamentowy, przy ul Stańczyka / al. Prymasa Tysiąclecia. Świetna lokalizacja, blisko centrum, dwa przystanki autobusowe do metra Daszyńskiego, a niebawem ma być otwarta nowa stacja metra przy al. Prymasa Tysiąclecia. Przy budynku jest przystanek autobusowy. Do dworca Zachodniego jest ok. 500 m, a do centrum 3 km.
Istnieje możliwość dokonania cesji praw do przedmiotowego lokalu, i nabycie bezpośrednio od dewelopera, co spowoduje możliwość uniknięcia podatku PCC.
Zapraszam do oglądania.
Kontakt
Hanna Święcka
tel. 500 000 546
h.swiecka@korab.org.pl
Lokalizacja oferty

Hanna Święcka

Kontakt


Administratorem danych osobowych wskazanych w powyższym formularzu jest Biuro Obrotu Nieruchomościami KORAB z siedzibą w Łomianki (05-092) przy Wiślana 49. Dane podawane są dobrowolnie, a ich przetwarzanie odbywa się wyłącznie w celu udzielenia odpowiedzi na kierowane za pomocą formularza zapytanie. Informujemy o przysługującym Państwu prawie dostępu do treści danych oraz prawie ich poprawiania, zgodnie z ustawą z dnia 29 sierpnia 1997 r. o ochronie danych osobowych (t.j. Dz. U. z 2014 poz. 1182).