Szczegóły oferty

Warszawa, Wola, ul. Jana Kazimierza

Warszawa, Wola, ul. Jana Kazimierza

Mieszkanie - sprzedaż 600 600 PLN 18 200PLN/m2
33 m2  Pokoje: 2 2020 Dodaj do Notatnika Wyślij Drukuj

Wyślij znajomemu


 
Mieszkanie posiada świetny potencjał inwestycyjny. Obecnie jest wynajmowane za 2000 + czynsz administracyjny i zaliczki na wodę w wysokości 400 zł. Umowa z najemca jest do końca lipca 2022 roku. Jest możliwość przepisania umowy najmu na nowego Właściciela.
Nowo wybudowane osiedle przy ul Jana Kazimierza. Mieszkanie na parterze z ogródkiem, umeblowane i w pełni wyposażone. Cena obejmuje meble i pełne wyposażenie kuchni, sprzęt AGD i naczynia. Dobrze doświetlone dwupokojowe mieszkanie składające się z sypialni, pokoju dziennego połączonego z kuchnią i jadalnią oraz łazienki o łącznej powierzchni ok. 33m2. Niski czynsz administracyjny. Świetna lokalizacja, blisko Centrum, metro Płocka, tramwaje, autobusy. Na osiedlu jest plac zabaw dla dzieci, sklepy.
Zapraszam do oglądania.
Kontakt
Hanna Święcka
tel. 500 000 546
h.swiecka@korab.org.pl
Lokalizacja oferty

Hanna Święcka

Kontakt


Administratorem danych osobowych wskazanych w powyższym formularzu jest Biuro Obrotu Nieruchomościami KORAB z siedzibą w Łomianki (05-092) przy Wiślana 49. Dane podawane są dobrowolnie, a ich przetwarzanie odbywa się wyłącznie w celu udzielenia odpowiedzi na kierowane za pomocą formularza zapytanie. Informujemy o przysługującym Państwu prawie dostępu do treści danych oraz prawie ich poprawiania, zgodnie z ustawą z dnia 29 sierpnia 1997 r. o ochronie danych osobowych (t.j. Dz. U. z 2014 poz. 1182).