Szczegóły oferty

Warszawa, Ursynów

Warszawa, Ursynów

Lokal - wynajem 6 000 PLN 30PLN/m2
200 m2  Dodaj do Notatnika Wyślij Drukuj

Wyślij znajomemu


 
Do wynajęcia lokal o powierzchni 200 m2, drugie piętro budynku biurowego położonego przy ul. Fosa w Warszawie do wykorzystania na biuro, pracownię. Dostępne od 01-01-2022 r.
Lokal posiada klimatyzację, sieć komputerową, sieć telefoniczną, światłowód, system alarmowy, ochronę, monitoring, bramofon, domofon.
Na terenie posesji są 2 miejsca parkingowe. Przed posesją bezpłatny parking. Dostępne wolne miejsca.
Lokal posiada 4 pokoje o powierzchni 19,5 m2, 1 pokój o powierzchni 24,5 m2, duży pokój o powierzchni około 70 m2 oraz aneks kuchenny i toaletę. Jest możliwość zmiany aranżacji powierzchni /ściany są z karton gipsu/. Na podłodze wykładzina dywanowa, ściany świeżo odmalowane.

Opłata za wynajem wynosi 6000 zł + podatek VAT
Kaucja w wysokości 6000 zł.
Do ceny wynajmu dochodzą opłaty:
- opłaty licznikowe / prąd, centralne ogrzewanie/,
- opłata za ciepłą i zimną wodę oraz ścieki - 20 zł od osoby na miesiąc,
- opłata za oświetlenie posesji, sprzątanie i odśnieżanie posesji , kwiaty i dekoracje świąteczne posesji oraz ochrona i monitoring posesji - razem 150 zł.


Zapraszam do kontaktu

Marcin Modzelewski

Kontakt


Administratorem danych osobowych wskazanych w powyższym formularzu jest Biuro Obrotu Nieruchomościami KORAB z siedzibą w Łomianki (05-092) przy Wiślana 49. Dane podawane są dobrowolnie, a ich przetwarzanie odbywa się wyłącznie w celu udzielenia odpowiedzi na kierowane za pomocą formularza zapytanie. Informujemy o przysługującym Państwu prawie dostępu do treści danych oraz prawie ich poprawiania, zgodnie z ustawą z dnia 29 sierpnia 1997 r. o ochronie danych osobowych (t.j. Dz. U. z 2014 poz. 1182).