Szczegóły oferty

Warszawa, Mokotów, Egejska

Warszawa, Mokotów, Egejska

Mieszkanie - wynajem 2 600 PLN 38,98PLN/m2
66.7 m2  Pokoje: 4 1970 Dodaj do Notatnika Wyślij Drukuj

Wyślij znajomemu


 
Do wynajęcia 4- pokojowe mieszkanie na Mokotowie przy ul. Egejskiej. Mieszkanie znajduje się na 2 piętrze w 4 piętrowym budynku . Składa się z salonu ,trzech sypialni , kuchni, przedpokoju ,WC oraz łazienki z wanną . Pokoje umeblowane, kuchnia w pełni wyposażona w sprzęty AGD, w przedpokoju pojemna szafa, w łazience pralka. Wnętrze odświeżona, nowe podłogi i okna.

Mieszkanie jest bardzo dobrze skomunikowane, dojazd komunikacją miejską do centrum zajmuje ok.15 min. W okolicy szkoły, przedszkola, liczne sklepy i punkty usługowe. Bardzo spokojna i zielona okolica. W pobliżu Park miejski Fontanny na Stegnach, kawiarnie i restauracje.

Koszt wynajmu to tylko 2600 zł / mc

Serdecznie polecam
Marcin Modzelewski
tel. 501 273 999
Lokalizacja oferty

Marcin Modzelewski

Kontakt


Administratorem danych osobowych wskazanych w powyższym formularzu jest Biuro Obrotu Nieruchomościami KORAB z siedzibą w Łomianki (05-092) przy Wiślana 49. Dane podawane są dobrowolnie, a ich przetwarzanie odbywa się wyłącznie w celu udzielenia odpowiedzi na kierowane za pomocą formularza zapytanie. Informujemy o przysługującym Państwu prawie dostępu do treści danych oraz prawie ich poprawiania, zgodnie z ustawą z dnia 29 sierpnia 1997 r. o ochronie danych osobowych (t.j. Dz. U. z 2014 poz. 1182).