Szczegóły oferty

Warszawa, Bemowo, Powstańców Śląskich

Warszawa, Bemowo, Powstańców Śląskich

Mieszkanie - wynajem 2 350 PLN 35,77PLN/m 2
65.7 m2  Pokoje: 2 2002 Dodaj do Notatnika Wyślij Drukuj

Wyślij znajomemu


 
Rozkładowe dwu pokojowe mieszkanie w nowym budynku na Bemowie. Pokój dzienny (29.5 m2) połączony z widną otwartą kuchnią, oraz sypialnia (14 m2), łazienka (6 m2) z wanną , garderoba (2,5 m2). Mieszkanie wykończone z dużą starannością. Na podłogach: w salonie drewno, w przedpokoju gres, a w sypialni miękka wykładzina. Kuchnia w zabudowie ze sprzętem AGD, pozostałe umeblowanie do uzgodnienia. Świetna lokalizacja, dogodne połączenie do centrum (tramwaj, autobus). Przystanki w bliskiej odległości. W budynku są dwie windy oraz jest on przystosowany dla osób niepełnosprawnych. Czynsz administracyjny wliczony w cenę najmu. Opłaty dodatkowe to: około 150 zł jako zaliczka na poczet zużycia zimnej i ciepłej wody oraz centralnego ogrzewania, należność z tytułu zużycia energii elektrycznej wg. stanu licznika.
W okolicy szeroka infrastruktura, szkoły, przedszkola, sklepy, restauracje, bazarek osiedlowy. Więcej informacji udzielę mailowo lub telefonicznie.
Zapraszam do oglądania.
Kontakt
Hanna Święcka
tel. 500 000 546
h.swiecka@korab.org.pl
Lokalizacja oferty

Hanna Święcka

Kontakt


Administratorem danych osobowych wskazanych w powyższym formularzu jest Biuro Obrotu Nieruchomościami KORAB z siedzibą w Łomianki (05-092) przy Wiślana 49. Dane podawane są dobrowolnie, a ich przetwarzanie odbywa się wyłącznie w celu udzielenia odpowiedzi na kierowane za pomocą formularza zapytanie. Informujemy o przysługującym Państwu prawie dostępu do treści danych oraz prawie ich poprawiania, zgodnie z ustawą z dnia 29 sierpnia 1997 r. o ochronie danych osobowych (t.j. Dz. U. z 2014 poz. 1182).