Szczegóły oferty

Warszawa, Śródmieście, al. Jana Pawła II

Warszawa, Śródmieście, al. Jana Pawła II

Mieszkanie - sprzedaż 690 000 PLN 13 142,86PLN/m 2
52.5 m2  Pokoje: 2 2000 Dodaj do Notatnika Wyślij Drukuj

Wyślij znajomemu


 
Apartament o powierzchni 52,5m2 z panoramicznym widokiem na Warszawę i Pałac Kultury, funkcjonalnie zaprojektowany z najwyższą starannością, budynek z 2000 roku Babka Tower u zbiegu ulic Jana Pawła II i Słomińskiego tuż obok Centrum Handlowego Arkadia Shopping Center. Apartament składa się z salonu z kuchnią ,sypialni z dużą szafą, łazienki z wanną i korytarza z szafą wnękową. Duży przestronny balkon loggia, przeszklony z widokiem na Warszawę. Mieszkanie jest w pełni wyposażone: pralka, płyta ceramiczna, piekarnik, lodówka, zmywarka. Dodatkowym atutem jest również miejsce postojowe w garażu podziemnym dodatkowo płatne. Podłoga - klepka dębowa. . Mieszkanie jest ciche, na 14 piętrze. Bardzo dobra komunikacja do centrum – liczne tramwaje i autobusy, stacja metra Dworzec Gdańskiw odległości 350 m.
Budynek bardzo nowocześnie wykończony, w holu głównym z recepcja, trzy windy. Wewnątrz budynku galeria ze sklepami restauracjami i bankami oraz ochroną.
Lokalizacja oferty

Marcin Modzelewski

Kontakt


Administratorem danych osobowych wskazanych w powyższym formularzu jest Biuro Obrotu Nieruchomościami KORAB z siedzibą w Łomianki (05-092) przy Wiślana 49. Dane podawane są dobrowolnie, a ich przetwarzanie odbywa się wyłącznie w celu udzielenia odpowiedzi na kierowane za pomocą formularza zapytanie. Informujemy o przysługującym Państwu prawie dostępu do treści danych oraz prawie ich poprawiania, zgodnie z ustawą z dnia 29 sierpnia 1997 r. o ochronie danych osobowych (t.j. Dz. U. z 2014 poz. 1182).