Szczegóły oferty

Łomianki, Łomianki Centralne

Łomianki, Łomianki Centralne

Dom - sprzedaż 1 250 000 PLN 6 944,44PLN/m 2
180 m2  Pokoje: 7 2016 Dodaj do Notatnika Wyślij Drukuj

Wyślij znajomemu


 
Skrajny segment o powierzchni 180 m2, położony na zamkniętym, kameralnym osiedlu w Łomiankach Centralnych. Na wewnętrznym terenie istnieje możliwość parkowania trzech samochodów. Dom składa się z trzech poziomów:
PARTER - przestrzeń dzienna
PIĘTRO - część prywatna – sypialniana
PODDASZE – część rekreacyjna
Parter tworzy duża otwarta przestrzeń, na którą składa się kuchnia, salon z kominkiem połączony z jadalnią - skąd mamy wyjście na przepiękny, drewniany taras, wykonany z odpornego drewna egzotycznego, toaleta gościnna, garderoba, spiżarnia.
Piętro to trzy sypialnie, łazienka z kabiną prysznicową i oknem, dwie garderoby. Poddasze to obecnie pomieszczenie rekreacyjne z garderobą. Są tam wyprowadzone piony wodne i kanalizacyjne, co umożliwiałoby w prosty sposób przerobienie tego pomieszczenia na sypialnię z dodatkową łazienką. Ogrzewanie podłogowe jest w hallu, łazience, toalecie. Dodatkowo jest zamontowany centralny odkurzacz, rekuperacja powietrza, klimatyzacja i monitoring. Wysokość pomieszczeń na parterze to 2.90, a na piętrze 2.70. Na poddaszu są skosy.
Łomianki to miejscowość, bezpośrednio granicząca z Kampinoskim Parkiem Narodowym. Jednocześnie jest doskonale połączona komunikacyjnie z Warszawą, tylko 7 km do metra Młociny, a 14 km do Centrum Warszawy. Do metra można dojechać autobusem miejskim, lub samochodem. Do komunikacji na głównej ulicy Łomianek dochodzi się oświetlonym chodnikiem. Łomianki posiadają doskonale rozwiniętą infrastrukturę miejską i mają bardzo dobry dostęp do rekreacji: Puszcza Kampinoska, jezioro Dziekanowskie z kąpieliskiem, ICDS z basenem, halą sportową i skateparkiem. Taka lokalizacja, to doskonała propozycja dla osób ceniących sobie ciszę i spokój oraz urok pobliskiego lasu. Jeśli na poważnie Jesteś zainteresowany tą nieruchomością zadzwoń. Polecam
Więcej informacji udzielę mailowo lub telefonicznie.
Zapraszam do oglądania.
Kontakt
Hanna Święcka
tel. 500 000 546
h.swiecka@korab.org.pl
Lokalizacja oferty

Hanna Święcka

Kontakt


Administratorem danych osobowych wskazanych w powyższym formularzu jest Biuro Obrotu Nieruchomościami KORAB z siedzibą w Łomianki (05-092) przy Wiślana 49. Dane podawane są dobrowolnie, a ich przetwarzanie odbywa się wyłącznie w celu udzielenia odpowiedzi na kierowane za pomocą formularza zapytanie. Informujemy o przysługującym Państwu prawie dostępu do treści danych oraz prawie ich poprawiania, zgodnie z ustawą z dnia 29 sierpnia 1997 r. o ochronie danych osobowych (t.j. Dz. U. z 2014 poz. 1182).