Szczegóły oferty

Cybulice Małe, Mazowiecka

Cybulice Małe, Mazowiecka

Działka - sprzedaż 175 000 PLN 108,43PLN/m 2
 / 1614 m2  Dodaj do Notatnika Wyślij Drukuj

Wyślij znajomemu


 
Działka budowlana w Cybulicach Małych, gm. Czosnów, o powierzchni 1614 m 2. Ma kształt prostokąta o wymiarach 22 m x 73 m. Ogrodzona siatką, płaska, rosną na niej pojedyncze samosiejki. Na działce znajduje się blaszany garaż, który może być wykorzystany w czasie budowy na magazyn. Do działki doprowadzona jest: woda, prąd przy czym obecnie bez licznika, aczkolwiek z możliwością podłączenia; przy ogrodzeniu w ulicy wewnętrznej jest kanalizacja, a gaz ziemny w ulicy głównej. Po sąsiedzku nowa zabudowa jednorodzinna, a w pobliżu las. Dla terenu, na którym znajduje się przedmiotowa działka obowiązuje plan zagospodarowania przestrzennego. Działka zlokalizowana jest na terenie oznaczonym symbolem MR/MN, który przewiduje zabudowę zagrodowo- mieszkaniową, budynki mieszkalne wolnostojące jednorodzinne i bliźniacze, nieuciążliwe usługi i rzemiosło usługowe, budynki gospodarcze, garaże. Warunkiem jest nie większy niż 40% udział funkcji dopuszczalnych w wykorzystaniu powierzchni całkowitej budynku lub budynków możliwych do wzniesienia na działce. Powierzchnia biologicznie czynna – nie mniejsza niż 70%, wysokość zabudowy – 11 m.
Okolica cicha i spokojna.
Najbliższe tereny to Park Puszczy Kampinoskiej. W okolicy znajduje się luźna zabudowa jednorodzinna oraz usługowa. W odległości 100 m jest przystanek autobusowy, natomiast sklep znajduje się w zasięgu krótkiego spaceru.
Dojazd:
Komunikacja PKS. Cybulice Małe położone są przy drodze numer 579 około 3,5 km od trasy S 7.
Nowy Dwór Mazowiecki - 10 km
Czosnów - 7 km
Warszawa - 27 km (bardzo dobry dojazd S7)
Więcej informacji udzielę: telefonicznie: 500 000 546, lub e-mail’em: h.swiecka@korab.org.pl
Polecam
Lokalizacja oferty

Hanna Święcka

Kontakt


Administratorem danych osobowych wskazanych w powyższym formularzu jest Biuro Obrotu Nieruchomościami KORAB z siedzibą w Łomianki (05-092) przy Wiślana 49. Dane podawane są dobrowolnie, a ich przetwarzanie odbywa się wyłącznie w celu udzielenia odpowiedzi na kierowane za pomocą formularza zapytanie. Informujemy o przysługującym Państwu prawie dostępu do treści danych oraz prawie ich poprawiania, zgodnie z ustawą z dnia 29 sierpnia 1997 r. o ochronie danych osobowych (t.j. Dz. U. z 2014 poz. 1182).