Szczegóły oferty

Dziekanów Leśny, Dziekanów Bajkowy

Dziekanów Leśny, Dziekanów Bajkowy

Dom - sprzedaż 1 210 000 PLN 6 470,59PLN/m2
187 m2  Pokoje: 6 2000 Dodaj do Notatnika Wyślij Drukuj

Wyślij znajomemu


 
Unikalny dom wolnostojący w Dziekanowie Bajkowym, położony na pięknie zagospodarowanej działce. Nieruchomość oddana do użytkowania w 2000 roku, doskonale utrzymana i zadbana. W 2018 roku były przerabiane tarasy i obecnie mają powierzchnię ok 80m2. Budynek wybudowany przez obecnych właścicieli, w technologii tradycyjnej (cegła Porotherm, ocieplony styropianem 10cm), z wielką dbałością o wszystkie szczegóły. Własne dwa ujęcia wody: w budynku ze stacją uzdatnia wody i niezależne do podlewania ogrodu. Szambo szczelne. Ogrzewanie własne z pieca na gaz ziemny z zasobnikiem na ciepłą wodę, która dodatkowo jest rozprowadzana pompą cyrkulacyjną.
Na poziomie parteru jest część dzienna na którą składa się: salon, kuchnia i jadalnia, tworząc otwartą przestrzeń, oraz pokój gościnny łazienka z kabiną i spiżarnia. Piętro to: trzy sypialnie, gabinet, garderoba i łazienka. Przed domem jest wiata na dwa samochody. Jest też zadaszenie na drewno do kominka i domek na meble ogrodowe z suszarnią. W budynku są sterowane na pilota rolety antywłamaniowe i oświetlenie ogrodu.
Zapraszam do oglądania.
Kontakt: Hanna Święcka
tel. 500 000 546
h.swiecka@korab.org.pl
Lokalizacja oferty

Hanna Święcka

Kontakt


Administratorem danych osobowych wskazanych w powyższym formularzu jest Biuro Obrotu Nieruchomościami KORAB z siedzibą w Łomianki (05-092) przy Wiślana 49. Dane podawane są dobrowolnie, a ich przetwarzanie odbywa się wyłącznie w celu udzielenia odpowiedzi na kierowane za pomocą formularza zapytanie. Informujemy o przysługującym Państwu prawie dostępu do treści danych oraz prawie ich poprawiania, zgodnie z ustawą z dnia 29 sierpnia 1997 r. o ochronie danych osobowych (t.j. Dz. U. z 2014 poz. 1182).