Szczegóły oferty

Łomianki Dolne, Łomianki Dollne

Łomianki Dolne, Łomianki Dollne

Dom - sprzedaż 699 000 PLN 4 660PLN/m 2
150 m2  Pokoje: 5 2008 Dodaj do Notatnika Wyślij Drukuj

Wyślij znajomemu


 
Wygodny dom w zabudowie bliźniaczej o powierzchni całkowitej 152m2, usytuowany na działce o pow. 395m2. Garaż 1- stanowiskowy w bryle budynku. Na parterze domu część dzienna składająca się z obszernego salonu z kominkiem i z wyjściem na taras, połączonym z jadalnią i kuchnią. Kuchnia widna w pełni umeblowana i wyposażona, meble dębowe i blaty z merbau. Na poziomie parteru jest jeszcze łazienka, wiatrołap. Na piętrze sypialnia małżeńska z garderobą + 3 sypialnie + łazienka. Parter na podłodze jest drewno egzotyczne i terakota, natomiast na piętrze są panele, schody drewniane. Ogrzewanie gazowe z pieca dwu-funkcyjnego.
Działka zagospodarowana z licznymi nasadzeniami. Na podjeździe kostka brukowa (miejsce na min 1 samochód)
Łomianki to miejscowość, bezpośrednio granicząca z Kampinoskim Parkiem Narodowym. Jednocześnie jest doskonale połączona komunikacyjnie z Warszawą, tylko 7 km do metra Młociny, a 14 km do Centrum Warszawy. Do metra można dojechać autobusem miejskim, lub samochodem. Łomianki posiadają doskonale rozwiniętą infrastrukturę miejską i mają bardzo dobry dostęp do rekreacji: Puszcza Kampinoska, jezioro Dziekanowskie z kąpieliskiem, ICDS z basenem, halą sportową i skateparkiem. Taka lokalizacja, to doskonała propozycja dla osób ceniących sobie ciszę i spokój oraz urok pobliskiego lasu. Jeśli na poważnie Jesteś zainteresowany tą nieruchomością zadzwoń. Polecam

Więcej informacji udzielę mailowo lub telefonicznie.
Zapraszam do oglądania.
Kontakt
Hanna Święcka
tel. 500 000 546
h.swiecka@korab.org.pl
Lokalizacja oferty

Hanna Święcka

Kontakt


Administratorem danych osobowych wskazanych w powyższym formularzu jest Biuro Obrotu Nieruchomościami KORAB z siedzibą w Łomianki (05-092) przy Wiślana 49. Dane podawane są dobrowolnie, a ich przetwarzanie odbywa się wyłącznie w celu udzielenia odpowiedzi na kierowane za pomocą formularza zapytanie. Informujemy o przysługującym Państwu prawie dostępu do treści danych oraz prawie ich poprawiania, zgodnie z ustawą z dnia 29 sierpnia 1997 r. o ochronie danych osobowych (t.j. Dz. U. z 2014 poz. 1182).